نام کاربري: رمز عبور:

طراحی سایت ارزان و فوری کاملا حرفه ای

بازديد : 318 | دوشنبه 11 بهمن 1395 - 14:40
sitecode
ارسالي ها : 153
عضويت : 10 /11 /1395
طراحی سایت ارزان و فوری کاملا حرفه ای
طراحی سایت ارزان و فوری کاملا حرفه ای


طراحی سایت ارزان و فوری با توجه به سایت هایی که امروزه طراحی می شود و عموما از کیفیت پایینی برخوردارند, کارفرمایان به دنبال  شرکت های طراحی سایت با کیفیت بالا و هزینه مناسب می گردند.در حال حاضر اکثر شرکت های موجود برای جذب مشتری بیشتر از قسمتی از کار کم میگذارند یا کسر می کنند تا به بخش مورد توجه مشتری مثلا صرفا هزینه بپردازند.
در سایت کد هم کیفیت طراحی سایت حفظ می شود و هم هزینه پایینی نسبت به خدمات ارائه شده دریافت می شود.


در سایت کد طراحی سایت به چه شکل انجام می شوند؟

در شرکت سایت کد طراحی سایت با کیفیت بالایی انجام می شود به صورتی که در ابتدا کار مسئولین فنی برای انتقال اطلاعات در مورد  خدمات شرکت جلسه ای را برگزار می کنند. سپس در صورت رضایت مشتری برای استارت پروژه در سایت کد قراردادی کامل با درج تمامی مشخصات سایت و خدمات مورد ارائه برای امضای طرفین تنظیم می شود.بعد از آن تیم گرافیگ معرفی موشود و در صورت وجود طرح مورد نظر و یا حتی محول کردن تمامی طرح گرافیکی سایت به گرافیست برای شما بی نهایت طرح  زده می شود تا تایید کنید و مرحله بعدی فنی سایت را با توجه به نیاز اعلامی کارفرما اجرا کرده و پس از تایید کارفرما سایت فعال    می شود.


خدمات قابل ارائه در طراحی سایت های ما

خدمات قابل ارائه در طراحی سایت های ما به این شکل است که بعد از اتمام پروژه طراحی سایت یک کلاس آموزشی جهت مدیریت سایت  برای تغییر مطالب و عکس ها در سایت و یادگیری استاندارد های مورد نیاز که باید برای پست کردن مطالب رعایت کرد در اختیار می گذارند و از ابتدای قرارداد شما یک تیم پشتیبانی در اختیار دارید که در صورت مواجه شدن با مشکل خاصی در اسرع وقت مشکل ایجاد شده را رفع کنند.
در سایت کد طراحی سایت به صورت کاملا داینامیک بوده و هیچ گونه کپی در آن دیده نمی شود که برنامه نویسی که در آن استفاده می شود, برنامه نویسی اختصاصی خود شرکت بوده که به زبان پایه ای php می باشد.ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.