وقت فوری سفارت آمریکا
نام کاربري: رمز عبور:

وقت فوری سفارت آمریکا

بازديد : 301 | یکشنبه 26 دی 1395 - 13:17
adonis655
ارسالي ها : 1
عضويت : 26 /10 /1395
وقت فوری سفارت آمریکا
در صورت تقاضا برای ورود  به ایالات متحده آمریکا اولین راه  دریافت  وقت  از سفارت آمریکا می باشد. که تیم کارشناسی شرکت آدونیس در این امر شما را تا دریافت وقت سفارت  راهنمایی  و مسیر دریافت  ویزا را برای شما تسهیل می نمایند.
ابتدا در صورت در خواست وقت سفارت آمریکا می بایست اقدام به بررسی تقویم وقت سفارت از طریق آژانس مربوطه به نمایید. سپس بعد از  مشخص  شدن تاریخ  وقت می بایست نسبت  به تکمیل  فرم DS 160   مربوط به نوع در خواست ویزا  نموده  که این خود به دو راه انجام می شود.
1 – شخص مسافر فرم مربوطه  را تکمیل نموده و بار کد نهایی  را به آژانس اعلام  می کند.
2 –  مسافر به کمک آژانس سوال های مربوط را پاسخ میدهد.کارشناس آژانس  آن را در سایت امیگریشن ایالالت متحده آمریکا بار گذاری می کند.
فرم  DS 160      شامل  44  عدد سوال شخصی از شخص  درخواست کننده  ویزا  یا وقت سفارت می باشد که به زبان انگلیسی پاسخ داده می شود.بعد از آن اقدام به تعیین وقت در تقویم سفارت می باشد. که بنا بر خواست مسافر انجام می گیرد . توجه داشته که  معمولا با توجه به  تعداد در خواست وقت  سفارت در دو یا سه ماه اقدام به بازگشایی تقویم می نماید. که ممکن است اولین فرصت تقویم برابر با خواست مسافر نباشد.ولی در اغلب  این مواقع پس از تعیین تاریخ  تعدادی از مسافران از تاریخ ثبت شده ناراضی  می باشند چون که نسبتا دیر می باشد. ولی لازم به ذکر است پس از تعین وقت کاربر می تواند وقت اخذ شده خود را در صورت کنسلی سایر وقت ها به زمان زودتری موکول کند که این امر بدیهی و تقریبا در هر سری از ثبت نام ها اتفاق می افتد.
در هنگام  پرداخت  پروسه    هزینه های اجباری SERVICE FEE  دقت بفر مایید.که شامل هزینه تعین وقت و فیش های پرداختی سفارت می باشد.نکته مهم در این امر این است  این هزینه ها پس از پرداخت به هیچ عنوان در صورت کنسلی  از جانب مسافر استرداد نمی گرددو تنها امکانی که وجود دارد این است که شخص در خواست کننده می تواند از زمان ثبت نام  تا یکسال زمان وقت را تغییر بدهد. به تاریخ  دیگری موکول نماید.
پس از انجام سه مرحله و بارگذاری فرم DS160  و پرداخت هزینه های سفارت زمان بارگذاری مدارک می رسد که پروفایل شخصی درخواست کننده به نام ایشان در سیستم اداره مهاجرت آمریکا  ایالات متحده امریکا ثبت می گردد. شخص با در دست داشتن اصل فرم DS160   تاییدیه وقت سفارت و هزینه پرداخت شده به سفارت که از جانب آژانس به مسافر ارائه می شود و می تواند نسبت به  مراجعه به  سفارت ایلات متحده دریکی از کشور های امارت متحده در شهر دبی ، ترکیه در شهر آنکارا و یا ارمنستان در  شهر ایروان اقدام نمایید.


[ol]
 • تکمیل فرم درخواست الکترونیکی DS-160
 • نام و نام خانوادگی، دقیقاً مطابق آنچه در گذرنامه درج شده است
 • شماره گذرنامه
 • تاریخ مورد نظر برای مصاحبه (بین 3 و 4 ماه قبل از تاریخ مسافرت مورد نظر)
 • شماره بارکُد که در صفحه تأییدیه فرم DS 160 مشاهده می شود
 • شماره تلفن و نشانی پست الکترونیکی
 • [/ol]مسئول مصاحبه ممکن است در جریان مصاحبه برخی یا همه اسناد زیر را، ترجیحاً به صورت ترجمه شده به زبان انگلیسی، درخواست کند:
   اصل نامه ای با تاریخ روز در تأیید اشتغال، با ذکر عنوان شغلی، مدت زمان خدمت، و حقوق ماهانه
  [ol]
 • صورت حساب های بانکی شخصی  معاملات با شش ماه گذشته
 • تصویر جواز کسب فعلی و اظهارنامه های مالی حسابرسی شده برای دو سال گذشته که نشان دهنده وضعیت کسب و کار باشد
 • سند ملکی
 • دعوتنامه های یی با تاریخ روز از شرکت های آمریکایی یا مسئولان برگزاری همایش در آمریکا
 • [/ol]
  وب کاربر ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


  برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.