نام کاربري: رمز عبور:

مزایا خرید و استفاده از قفل های دیجیتال چیست؟

بازديد : 106 | سه شنبه 25 آبان 1400 - 16:18
seoupdate
ارسالي ها : 26
عضويت : 12 /5 /1399
مزایا خرید و استفاده از قفل های دیجیتال چیست؟
مزایای قفل دیجیتال آریا لاک


 سهولت ورود: 
با داشتن قفل درب دیجیتالی، شما مجبور نیستید دنبال کلیدهای خود بگردید و یا کلیدهای خود را برای ورود دیگر اعضای خانواده در جایی بیرون از خانه پنهان کنید. همچنین دیگر احتیاجی به کشیدن نرده حفاظ و زدن قفل ندارید؛ شما در چند ثانیه و در حداقل زمان ممکن به راحتی می‌توانید وارد فضای داخلی خود شوید. قفل‌های دیجیتال دارای تکنولوژی‌های گوناگون اعم از اسکن اثرانگشت،مثل قفل درب اثر انگشتی، کلید کارتی، صفحه کلید دکمه‌ای (فشاری یا لمسی) و موارد دیگر هستند.


 راحتی بیشتر: 
اگر انتظار دارید که در حالی که از خانه دور هستید، اعضای دیگر خانواده و دوستان‌تان وارد خانه شوند، می‌توانید کدهای مخصوصی را برای هر شخص با در نظر گرفتن تاریخ انقضاء لحاظ کنید. وقتی به جلوی درب خانه یا محیط کاری خود برسید، می‌توانید تنها با قرار دادن انگشت یا نزدیک کردن کارت ورود به پنل دستگاه، به فضای داخلی دسترسی داشته باشید، یا می‌توانید از طریق اپلیکیشن موبایل، ورود و خروج خود را کنترل کنید.


 آرامش خاطر: 
یکی دیگر از مزایای قفل دیجیتال این است که شما می‌توانید افرادی را که به فضا وارد و یا خارج شدند را ردیابی کنید. این یک ویژگی بسیار مهم برای محیط‌های اداری جهت نظارت بر ورود و خروج کارکنان است. همچنین می‌توانید  نسبت به عدم ورود افراد غریبه و حتی بیرون رفتن کودکان خردسال از خانه، اطمینان حاصل کنید.  حتی اگر فراموش کرده باشید که درب خانه یا محل کار خود را ببندید، دیگر نیازی نیست برای بستن درب برگردید! با استفاده از گوشی همراه می‌توانید به راحتی درب را قفل کنید.


 افزایش امنیت: 
قفل‌های سنتی به راحتی توسط سارقین حرفه‌ای باز می‌شوند. در واقع مهمترین مزیت استفاده از قفل‌های دیجیتال، حفظ ایمنی و افزایش امنیت فضای داخلی است. شما هیچ کلیدی ندارید که بخواهید نگرانش باشید!  اثرانگشت شما منحصربه خود شما است، رمز عبور را تنها شما هستید که می‌دانید،  پس چطور سارقین می‌توانند به راحتی وارد خانه یا فضای کاری شما شوند؟


 زیبایی: 
قفل‌های دیجیتالی دارای طراحی ظاهری بسیار جذاب و شیک هستند. یقیناً زمانی که قصد فروش ملک خود را دارید، ورودی خانه می‌تواند نظر هر مشتری را به خود جلب کند و شما را به فروش راحت‌تر ملک سوق دهد. ظاهر مدرن و شیک ورودی منزل یا محل کار، احساس رضایت و لذت بیشتری را برای مالکان فراهم می‌کند .

https://arialock.com/category/digital-lock

وب کاربر ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.