نام کاربري: رمز عبور:

انتخاب و خرید دستگاه hplc ، بهترین دستگاه کروماتوگراف HPLC

بازديد : 76 | سه شنبه 04 آبان 1400 - 15:34
partigene
ارسالي ها : 3
عضويت : 30 /6 /1400
انتخاب و خرید دستگاه hplc ، بهترین دستگاه کروماتوگراف HPLC
کروماتوگراف HPLC


خرید دستگاه HPLC | کروماتوگراف مایع HPLC


کروماتوگرافی مایع با عملکرد بالا یا High-Performance Liquid Chromatography که به اختصار دستگاه HPLC نیز گفته می شود برای جداسازی، شناسائی و تعیین مقدار اجزای یک ترکیب مایع در آزمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. کروماتوگراف مایع یا دستگاه HPLC یک دستگاه کروماتوگرافی است که معمولا برای آنالیز باقیمانده سموم نمونه های داروئی و غذایی و در فاز مایع بکار می رود. در دستگاه HPLC، آنالیت در فاز متحرک قرار دارد و با عبور از از روی فاز ساکن و بر اساس میزان تمایل آن به فاز ساکن، جداسازی و شناسایی ترکیبات موجود در آنالیت را به صورت دقیقی انجام می دهد.
کاربردهای دستگاه HPLC


۱) جداسازی، خالص سازی و شناسائی پروتئین ها و ترکیبات آلی بویژه ترکیبات دارویی. همچنین در برخی از آزمایش های مربوط به تعیین غلظت داروها مورد استفاده قرار می گیرد.
۲) در تحقیقات پروتومیک (تحقیقاتی که برروی پروتئین ها انجام می شود)، آنالیز و هضم پروتئین
۳) تعیین ساختار پلیمرها
۴) مقایسه ساختارهای پروتئین های مختلف


در کروماتوگرافی مایع، فاز متحرک مایع است و فاز ثابت ممکن است مایع یا جامد باشد. نمونه ابتدا در یک حلال حل شده و سپس وارد ستون می‌شود و تحت فشار بالا جریان می‌یابد. انواع مختلفی از برهم کنش‌ها و نیروهای مولکولی در فرایند بازداری مؤثر هستند. کروماتوگرافی مایع بر اساس نیروهای مؤثر و در نتیجه مکانیسم جداسازی و نوع فاز ساکن به انواع:


کروماتوگرافی تقسیمی (Partition chromatography)
کروماتوگرافی جذب سطحی (Adsorption chromatography)
کروماتوگرافی تعویض یونی (Ion-exchange chromatography)
کروماتوگرافی اندازه-طردی (Size-exclusion chromatography)
کروماتوگرافی کایرال (Chiral chromatography)
کروماتوگرافی افینیته (Affinity chromatography)
کروماتوگرافی تقسیمی کاربرد بیشتری از انواع دیگر دارد و جداسازی حل شونده‌ها بر مبنای قابلیت متفاوتشان در تقسیم بین فاز متحرک و ساکن استوار است. جهت مشاوره و خرید دستگاه hplc با واحد مشاوره و فروش شرکت پرتوژن در ارتباط باشید.


دستگاه HPLC سری 1220Infinity II


دستگاه آزمایشگاهی 1220 Infinity II LC از تجهیزات آنالیتیکال آزمایشگاهی، ابزاری با کیفیت قابل اطمینان و قدرتمند است که با سازگاری کامل با تمام آشکارسازهای سری InfinityLab LC، انعطاف پذیری و ارتقاء آسان را برای رفع نیازهای آینده فراهم می کند. دستگاه کروماتوگراف مایع یا دستگاه hplc سری II 1220 Infinity II، با بهره گیری از تکنولوژی ثابت شده Agilent LC، تکرار پذیری run-after-run را جهت اطمینان بالا در نتایج ارائه داده و دستگاهی یکپارچه، ابزاری دقیق و مطمئن است که حداکثر بهره وری را تضمین می کند. هر سیستم Hplc در کارخانه پیکربندی و تست می شود تا در آزمایشگاه، آنالیز نمونه در مسیری سریع و قابل اطمینان با بهره وری بالا انجام شود.


 


ویژگی های دستگاه کروماتوگرافی مایع سری 1220 INFINITY II


ساده، مقرون به صرفه و مناسب برای محیط چند کاربره
بهینه شده برای کارایی روزانه؛ صحت و دقت استثنایی برای تمام کاربردهای روتین
سازگاری کامل با تمام نیازهای کاربردی کروماتوگراف مایع
دارای کیفیت پیشرو در صنعت، طول عمر بالا و قابل اطمینان
راه اندازی سریع و راحت
انعطاف پذیری
رزولوشن بالا و مدت زمان اجرای سریع
محدودیت شناسایی پایین تر با استفاده از آشکارساز متغیر طول موج تا 80 هرتز
حفظ دمای ثابت با آون ستون آپشنال
دارای نرم افزاری با کارایی بالا
ارتقاء سیستم با واحدهای سخت افزاری اضافی
امکان نصب در یک آزمایشگاه سیال
دستگاه HPLC سری Nexera Quaternary


دستگاه کروماتوگراف مایع سری Nexera Quaternary، دارای یک سیستم گرادیان چهارگانه انعطاف پذیر است که با HPLC و UHPLC سازگار است. این سیستم کروماتوگراف مایع با اتخاذ یک واحد گرادیان کم حجم، با حداقل تأخیر گرادیان، به آنالیز گرادیان کم فشار با 4 حلال تا 130 MPa دست می یابد. علاوه بر آن، روش انتقال یکپارچه را ارائه می دهد و از انواع پیکربندی ها برای استفاده در طیف وسیعی از آنالیز ها پشتیبانی می کند.


سیستم Nexera Quaternary نه تنها سیستم بهینه ای برای توسعه روش HPLC/UHPLC ارئه می دهد بلکه می تواند به طور گسترده برای آنالیزهای روتین HPLC مورد استفاده قرار گیرد. به این ترتیب کارایی فوق العاده مطمئنی برای تجزیه و تحلیل ها فراهم می کند.


ویژگی های دستگاه کروماتوگراف مایع NEXERA QUATERNARY


قادر به آنالیز گرادیان با 4 حلال در سیستم UHPLC تا فشار 130 MPa می باشد.
شرایط انتقال یکپارچه از کروماتوگراف مایع با عملکرد بالا (HPLC) معمولی به کروماتوگراف مایع با عملکرد فوق بالا (UHPLC) را امکان پذیر می سازد.
ارائه دقیق حلال، تجزیه و تحلیل قابل اطمینانی را تضمین می کند.
برای طیف گسترده ای از کاربرد ها، از جمله توسعه روش مناسب می باشد.
ترکیب ماژول های منحصر به فرد، شرایط برای پیکربندی یک سیستم مناسب برای کاربرد های خاص را فراهم می کند.
عملکرد حداقل میزان انتقال، از آنالیز با حساسیت بالا پشتیبانی می کند.
 
سیستم UHPLC با یک واحد ارائه حلال


دستگاه کروماتوگراف مایع Nexera Quaternary با یک واحد ارائه حلال یک مدل ساده و کم هزینه است. پیکربندی با یک واحد ارائه حلال اجازه تجزیه و تحلیل گرادیان کم فشار با استفاده از حداکثر چهار حلال را می دهد. در مقایسه با آنالیز گرادیان فشار بالا مقرون به صرفه تر است و آنالیز گرادیان چندین نوع فاز متحرک را ارائه می دهد.

سیستم UHPLC با دو واحد ارائه حلال


سیستم Nexera Quaternary را می توان به گونه ای پیکربندی کرد تا شامل دو واحد ارائه حلال در ترکیب با یک واحد کم فشار باشد. 4 نوع فاز متحرک می تواند برای هر واحد ارائه حلال پیکربندی شوند و در نتیجه 8 نوع فاز متحرک ایجاد کرد، که این امر انعطاف پذیری لازم برای بررسی 16 ترکیب فاز متحرک را فراهم می کند. دو واحد ارائه حلال از تعویض خودکار فاز متحرک پشتیبانی می کند. جدول زیر راهنمایی بیشتری درمورد خرید دستگاه hplc به شما می کند.
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.