نام کاربري: رمز عبور:

مشخصات خرید دستگاه gc و کروماتوگراف گاز GC

بازديد : 76 | یکشنبه 04 مهر 1400 - 16:26
partigene
ارسالي ها : 3
عضويت : 30 /6 /1400
مشخصات خرید دستگاه gc و کروماتوگراف گاز GC
کروماتوگراف GC


خرید دستگاه GC | کروماتوگراف گاز GC


دستگاه کروماتوگرافی گازی یا دستگاه GC از تجهیزات کروماتوگرافی است که در آزمایشگاه آنالیتیکال با هدف آنالیز و شناسائی اجزای یک ترکیب در حالت گازی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه GC به عنوان یک دستگاه کروماتوگرافی می تواند به طور دقیقی اجزای موجود در یک مخلوط گازی را آنالیز کند. برای آنالیز ماده با دستگاه GC یک فاز ساکن وجود دارد که اجزای مخلوط در حالت گازی از روی آن عبور کرده و بر اساس میزان تمایل اجزای فاز متحرک نسبت به فاز ساکن و سرعت عبور از روی آن اجزای مختلف مخلوط گازی با دقت بالایی شناسایی و اندازه گیری می شود. جهت مشاوره و خرید دستگاه gc با واحد مشاوره و فروش شرکت پرتوژن در ارتباط باشید.


اجزا تشکیل دهنده دستگاه کروماتوگرافی گازی
این سیستم دارای قسمت‌های: منبع گازی حامل، سیستم تنظیم‌کننده مقدار گاز، محل تزریق نمونه، ستون کروماتوگرافی، کوره و سیستم تنظیم درجه حرارت محل تزریق، آشکارساز و سیستم شناساگر می‌باشد.


منبع گاز حامل
یک کپسول گاز با فشار زیاد به عنوان منبع گاز کامل استفاده می‌شود. غالباً این گاز نیتروژن با خلوص ۹۹/۹۹ درصد می‌باشد اما گازهای دیگری همانند هلیوم، آرگون و دی‌اکسید کربن نیز استفاده می‌شود.


ستون و کوره
ستون در داخل کوره قرار دارد و در واقع به منزله قلب دستگاه کروماتوگرافی گازی هستند. ستون‌ها دو نوع هستند ۱) ستون‌های پر شده ۲) ستون‌های مویین


  • آشکارسازها
  • آشکارسازهای متداول در کروماتوگرافی گازی چهار نوع هستند، استفاده از آشکارساز یونش شعله‌ای رایج‌تر است.:
  • یونش شعله‌ای
  • هدایت حرارتی
  • نورسنج شعله‌ای
  • الکترون گیرسیستم کروماتوگرافی گازی مدل Agilent 6890
سری GC (Agilent 6890) سیستم کروماتوگرافی گازی که بعضا HP 6890 نامیده می شود ، جانشین خوبی برای کروماتوگرافی گازی HP Agilent 5890 است. امروزه به عنوان یكی از بهترین سیستمهای كروماتوگرافی گازی GC در نظر گرفته شده است كه نتایج بسیار خوبی را برای كاربردهای مختلف آزمایشگاهی از جمله پردازش هیدروكربن ، ایمنی مواد غذایی ، تعیین سموم دفع آفات ، تجزیه و تحلیل شیمیایی ، زیست سوخت (بیودیزل) ، غربالگری دارو ، سم شناسی ، محیط زیست و اجرای قانون به دست می آورد. نسخه Agilent 6890N یا “N” قابلیت حضور در شبکه را دارد در حالی که در Agilent 6890 این امکان وجود ندارد. این مدل جدید دارای کنترل پنوماتیک الکترونیکی در تمام جریانها و فشارهای گاز است.


Agilent 6890  دارای سنسورهای روی بُرد است که به طور خودکار تغییرات دمای محیط و اختلاف فشار فشارسنج را جبران می کند. این سنسورها ارائه نتایج دقیق تر و تکرارپذیرتری را امکان پذیر می سازند. ویژگی EPC سری Agilent 6890 GC باعث افزایش بهره وری آزمایشگاه می شود و فرکانس مجدد را کاهش می دهد. هر واحد EPC  (کنترل پنتوماتیک الکترونیکی)، برای استفاده مورد نظر، بهینه شده است. عملکرد حرارتی همه جانبه کروماتوگرافی Agilent 6890 GC ،کروماتوگرافی بهینه شامل تقارن اوج و دقت شاخص برگشت را در حین ارائه نتایج سریع، فراهم می کند.


Agilent 6890 GC  قادر به تولید قرائت دقیق دما با قابلیت تکرار مدت زمان برگشت است ، که به عنوان یک اصل برای تمام اندازه گیری های کروماتوگرافی است. بر خلاف بسیاری از دیگر کارگزاران تجهیزات مورد استفاده ای Agilent 6890 سیستم ها، یک سیستم Agilent 6890 GC خریداری شده از GMI، دارای 20 سال پشتیبانی است. روند بازسازی ما بدان معنی است که وسیله شما دارای مشخصات فنی مطابق با اسناد امضا شده توسط یکی از مهندسین آموزش دیده است و با تماس گرفتن با ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد گزینه های پیکربندی کروماتوگرافی گازی مدل Agilent 6890 داشته باشید! دستگاه کروماتوگرافی مدل 6890 N بر روی مدل محبوب HP 5890 و سری دوم 5890 ساخته شده است.


GMI  قادر است سیستمهای GC و سیستمهای GC-MSD (طیف سنج جرمی) را برای پاسخگویی به نیازهای تحقیق و تحلیلی و تجزیه و تحلیل شیمیایی شما فراهم کند. ما واحدهای اصلی Agilent / Hewlett Packard GC را در اختیار شما قرار می دهیم و بسته به نیاز و بودجه شما می توانیم آشکارساز FID ، NPD ، ECD و MSD ، درگاه های تزریق ، اتوسمپلر(دستگاه تزریق خودکار) و راه حل های مدیریت داده را تهیه کنیم. با استفاده از GMI می توان راه حل های سفارشی را بر اساس برنامه خاص ، اعم از سم شناسی ، محیط زیست یا تحقیقات معمول ارائه داد. متخصصان GMI می توانند با استفاده از محلول مواد مخدر ، به تعیین آفت کش های سیستم های بیودیزل چرخنده کمک کنند!


یک سیستم معمولی Agilent 6890 FID ممکن است شامل پیکربندی زیر باشد:
سیستم FID کروماتوگرافی گازی معمولی Agilent 6890 GCشامل: HP Agilent 6890 GC ، آشکارساز یونیزاسیون تک شعله ای، تنها شامل 100 شکاف ورودی برای تزریق، تزریق خودکار مدل 7673C-6890  -6890 ،کنترل الکترونیک مدل 6890 ، انژکتور مدل 6890 ، 100 موقعیت ورودی و براکت نصب مدل 6890 است.
معرفی کروماتوگرافی گازی مدل Agilent 7890A
با افزودن یک فصل جدید هیجان انگیز به سابقه 40 ساله GC ، کروماتوگرافی گازی gc مدل 7890A Agilent تمام چیزهایی را که در آزمایشگاه خود برای رفتن به سطح بعدی عملکرد GC و GC / MS همانند قابلیت های جداسازی پیشرفته ، ویژگی های قدرتمند جدیدتر و ابزار کنترل دقیق زمان، نیاز دارید را برای شما فراهم می کند. همچنین شرکت Agilent قابلیت اطمینان بالایی دارد. جهت مشاوره و خرید دستگاه gc با واحد مشاوره و فروش شرکت پرتوژن در ارتباط باشید.


 


عملکرد و قابلیت اطمینان دستگاه gc AGILENT
کنترل پنوماتیک الکترونیکی نسل 5 (EPC) و الکترونیک دیجیتال یک معیار جدید برای دقت در زمان احتباس (RTL) تعیین کرده و به ساخت مطمئن ترین مدل کروماتوگرافی گازی مدلAgilent 7890A  کمک می کنند.


 


بهره وری بالاتر
خنک شدن سریعتر آون، قابلیت برگشت پذیری قوی ، ویژگی های پیشرفته اتوماسیون و دورهای سریع تر آون GC / MS این امکان را به شما می دهد تا در زمان کمتر و با کمترین هزینه ممکن، در هر نمونه، آنالیز بیشتری را انجام دهید و بتوانید همه این ویژگی ها را در روش خود بگنجانید.


 


قابلیت های کروماتوگرافی گسترده
طراحی EPC بسیار انعطاف پذیر ، تجزیه و تحلیل هیدروکربن های پیچیده تر را امکان پذیر می کند. یک آشکارساز TCD می تواند تجزیه و تحلیل گازهای پیچیده را سرعت ببخشد، و اجازه می دهد انواع بیشتری از آنالیزها بر روی یک ستون GC انجام شود.


 


عملیات آسانتر
نرم افزار قدرتمند و سازگار با کروماتوگرافی ، راه اندازی روش و عملکرد سیستم را ساده کرده و زمان آموزش را به حداقل میرساند. این نوع کروماتوگرافی صرفه جویی در زمان را تسریع و نگهداری معمولی را ساده می کند.

جهت مشاوره و خرید انواع تجهیزات آزمایشگاهی با مشاوران واحد فروش شرکت شناسا پرتوژن ۷۵۳۱۱ – ۰۲۱ در ارتباط باشید.

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.