نام کاربري: رمز عبور:

روغن بهران

بازديد : 124 | شنبه 29 خرداد 1400 - 13:07
aryandd
ارسالي ها : 2
عضويت : 29 /3 /1400
روغن بهران

روغن بهران چیست؟
روغن بهران BMB یک روان کننده چند لاستیکه با کیفیت بالا است که برای استفاده در ماشین های رایج مسافربری و کامیون سبک چهار چرخه، بنزینی با کارایی بالا طراحی شده است. موتورهای LPG و دیزل از جمله مدل های توربوشارژ، سوپر شارژ و چند سوپاپ بوده و در انواع خدمات از جمله مجهز به مبدل های کاتالیزوری اگزوز فعالیت می کنند. شرکت بهران روغن پیشرو در زمینه تولید روان کننده در ایران با سهم بازار غالب از نظر روان کننده های خودرو و صنعتی و همچنین یکی از سی شرکت برتر تولیدکننده روغن کاری در سراسر جهان است.

در ابتدا در 6 ژوئیه سال 1962 سرمایه گذاری مشترک گروه ایرانی و اکسون به عنوان واحد ترکیبی برای تولید روغن موتور با مارک تجاری ESSO در تهران تأسیس شد. در سال 1968 پالایشگاه نفت پایه با ظرفیت تولید 30000 T / Y راه اندازی شد.

در طی سالها، تعداد پروژه های مختلف توسعه و اصلاح کیفیت و همچنین میزان تولید روغن پایه به بیش از 220000 تن در سال بهبود می یابد. ساخت و بازاریابی بیش از 300000 T / Y از 900 محصول مختلف از جمله روغنهای اتومبیل، روغن های صنعتی، گریس ها، واکسهای نفتی، روغن های فرآیندی، مبردهای موتور / ضد یخها و حلالهای فورفورال در بسته های مختلف از 1 تا 1000 لیتر طراحی و تولید شده است. تولید حلال Furfural در شهر شوشتر به عنوان تنها تولید کننده در غرب آسیا از سال 2007 پیشرو شبکه پمپ بنزین خصوصی در ایران از سال های دیرین بوده است.

بهران در سال 1991 با فروش موم پارافین و عصاره های فورفورال به بازارهای بین المللی مانند پاکستان و ایتالیا صادرات محصولات خود را آغاز کرد. اکنون بهران با تکیه بر توانایی های لجستیک خود به بیش از 40 کشور جهان در 3 قاره اروپا، آسیا و آفریقا صادر می کند. ترمینال صادراتی و وارداتی در بندر امام خمینی (ره) با ظرفیت ذخیره سازی 25000 متر با امکانات گرمایش، بارگیری و تخلیه و اتصال راه آهن از جمله مزیت های بهران است.

شركت نفت بهران از طريق سرمايه گذاري قابل توجه در زمینه تحقيقات و توسعه، به تدريج تعهد خود را در زمينه تكنولوژی توليد روانكاری افزايش داده و بخش تحقيقات و توسعه آن، بهبود كيفيت محصولات و فرمولاسيون های متناسب با توجه به تقاضای بازار و استانداردهای بين المللی بالا را فراهم می كند. وضعیت محصولات هنری بهران رضایت بالایی را به مشتریان می دهد و از کیفیت محصولات، حفاظت از محیط زیست و تولید مطابق با بالاترین استانداردهای ملی و بین المللی رعایت یا فراتر می رود و همچنین دارای ایزو 9001 ، ISO 14001 ، OHSAS 18001 ، ISO 17025 می باشد و شرکت دارای گواهی ISO TS 1694 میباشد.

خصوصیات روغن بهرانروغن بهران موتور BMB پاسخگوی نیاز API SJ / CF است و با استانداردهای ورق شماره 229.1 مرسدس بنز کامپایل می شود. روغن بهران موتور بنز BMB در سه ویسکوزیته SAE 10W-40 نیمه مصنوعی، 15W-40 مخلوط مصنوعی و 20W-50 موجود است که از شرایط خدمات گارانتی برای طیف گسترده ای از موتورهای بنزینی و دیزلی پیشی می گیرد. با كنترل ساخت مخزن در موتور و توربو شارژر، هزينه های نگهداری را كاهش داده و با محافظت از قطار سوپاپ در مقابل فرسودگی، قدرت و اقتصاد را حفظ می كنيد. با مقاومت در برابر تشکیل لجن در هر دو شرایط دمای پایین و بالا، عمر موتور را به حداکثر می رساند و مصرف روغن کم را تضمین می کند.

برنامه های کاربردیاین یک روان کننده نیمه مصنوعی است که بر اساس روغنهای پایه بسیار دقیق تصفیه شده انتخاب شده است. روغن موتور بهران چند طبقه با کیفیت بالا از جدیدترین نسل است، خصوصاً برای روغن کاری کلیه موتورهای بنزینی و دیزلی 4 زمانه خودروهای سواری طراحی شده است. به دلیل استفاده از اجزای انتخابی، در دمای پایین از روان بودن بسیار خوبی برخوردار بوده و باعث صرفه جویی در مصرف سوخت می شود. فرمولاسیون خاکستر کم آن از کاتالیزورهای سه طرفه محافظت می کند.

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.