نام کاربري: رمز عبور:

تعمیر و سرویس چیلر در تهران

بازديد : 219 | سه شنبه 07 بهمن 1399 - 11:19
kahrobatahvieh
ارسالي ها : 1
عضويت : 7 /11 /1399
تعمیر و سرویس چیلر در تهران
چیلرها از جمله دستگاه‌ های برودتی هستند که برای ایجاد سرمایش در ساختمان های اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. چیلر نیز مانند هر دستگاه دیگری باید بصورت دوره ای و منظم توسط سرویس کار مجاز و دارای صلاحیت، سرویس و تعمیر شود.
به طور کلی، سرویس چیلر باید در چهارچوب زمانی معینی انجام شود. این کار همواره به‌ این دلیل انجام می‌ شود تا جلوی خرابی قسمتی از چیلر گرفته شده و بتوان در بهترین زمان ممکن جلوی ضرر بیشتر را نیز گرفت.

در سرویس دوره‌ ای چیلر، تعمیرکار چیلر را باز و بسته کرده و در صورتی که چیلر مشکل خرابی از نوعی داشت که وی قادر به تعمیر آن باشد، آن را تعمیر می‌ کند.

نخستین موردی که بایستی حتما مورد بازبینی و بررسی قرار گیرد، میزان روغن موجود در موتور است. معمولا نخستین مشکلات و مراحل اولیه مشکلات از کمبود روغن شروع خواهد شد.

یک تعمیرکار کارآزموده بایستی قبل از شروع به تعمیر کلیه شرایط را بررسی نماید و پس از شناسایی مشکل و اطمینان از عدم وجود مشکلات جانبی‌ دیگر، تعمیرات مرتبط با مشکلی که شناسایی کرده است را انجام دهد.

شرکت کهربا تهویه با داشتن تعمیرکاران حرفه ای در مجموعه خود سرویس های دوره ای کولر گازی و چیلر شما را با قیمت مناسب انجام می دهد.امضاي kahrobatahvieh


تعمیر کولر گازی شهریار با کهربا تهویه
وب کاربر ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.