نام کاربري: رمز عبور:

معاملات بیت کوین چگونه انجام می شود؟

بازديد : 274 | یکشنبه 07 دی 1399 - 12:36
bitmehr
ارسالي ها : 45
عضويت : 16 /1 /1399
معاملات بیت کوین چگونه انجام می شود؟
امکان خرید و فروش بیت کوین، خرید تتر، فروش تتر و دیگر رمزارز ها در بازار های مالی آنلاین وجود دارد. برای صاحبان این ارزها، فرستادن آن برای هر فرد دیگری در هر نقطه از دنیا با سفارش‌ آنلاین امکان پذیر است.
• اشخاصی که بخواهند در حین انجام معاملات خود از قبیل خرید بیت کوین، فروش بیت کوین، و یا معاملاتی با دیگر ارزهای رمزنگاری، ناشناس بمانند لازم است اقدامات خاصی به کار گیرند. انواع به خصوصی از کیف پول ها شفافیت و امنیت را در اولویت کار خود می گذارند، اما راحت ترین روش این است که از چند آدرس مختلف استفاده شود و دیگر اینکه در یک تراکنش از قبیل فروش بیت کوین، مبلغ هنگفتی را  به یک باره به یک کیف پول منتقل نکند.
• شبکه بیت کوین تراکنش های پرداخت، خرید و فروش بیت کوین را خیلی سریع پردازش می نمایید. در واقع فقط چند دقیقه لازم است تا شخصی در هر جای دنیا پول واریز شده را دریافت کند. این در حالی است که انتقال عادی در بانک های معمول امکان دارد چند روز طول بکشد.
• انجام هرگونه معاملاتی در شبکه بیتکوین مثل فروش بیت کوین، غیرقابل بازگشت است. یعنی اگر کوین های خود را برای شخصی فرستادید به هیچ وجه بازگرداندن آن امکان پذیر نمی باشد، مگر آنکه گیرنده بخواهدکه آن ها را به شما برگرداند.
• سطح شفافیت تمامی معاملات در شبکه بسیار بالاست. زیرا تراکنش ها و خرید و فروش بیت کوین به طور مداوم در شبکه ذخیره می گردند. بنابراین معاملات نه تنها قابل مشاهده همگان بلکه قابل رهگیری می باشند. پس دریافت مبلغ تضمین می شود، یعنی کسی که با او معامله می کنید نمی تواند این ادعا را مطرح کند که وجهی از شما نگرفته است.
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.