نام کاربري: رمز عبور:

مراقب و پرستار سالمند در منزل باید چه توانایی هایی داشته باشد؟

بازديد : 107 | چهارشنبه 07 آبان 1399 - 10:38
seoupdate
ارسالي ها : 26
عضويت : 12 /5 /1399
مراقب و پرستار سالمند در منزل باید چه توانایی هایی داشته باشد؟
توانایی های پرستار سالمند 






تمامی پرستاران هر مرکز درمانی باید دارای توانایی های لازم باشند اما وظایف هر پرستار سالمند نسبت به شرایط سالمند و توافقات بین دو طرف تعیین میشود به صورتی که فرزندان باید تمام مشکلات و بیماری ها و نیاز های والدین را شرح هند تا مرکز درمانی پرستار مورد نظر با توانایی لازم را برای آنها اعزام کند.


بنابراین توانایی پرستار سالمند در سنجیدن درست شرایط و نیازهای فرد مورد مراقبت بسیار مهم است. این موضوع بیش از هرچیزی ناشی از تجربه پرستار و شناخت موقعیت‌ها و نیازمندی‌های گوناگون فرد سالمند می‌شود.


در ابتدا تمامی سالمندان ممکن است به خاطر شرایط بدی که دارند خلق و خویی تند داشته باشند اما پرستار مورد نظر باید توانایی آرام کردن آنها ، نگهداری از آنها و معاشرت با آنها همراه با اخلاق و رفتار خوب را داشته باشند.


بنابر این پرستار سالمند باید توانایی ارائه پکیج کامل پرستاری و نگهداری از سالمند در منزل را داشته باشند و همچنین دانش و تجربه کافی هم جزئی از این توانایی ها محسوب میشود مثلا خدمات انمای تخلیه ای در منزل که ارائه میشود باید حتما توسط فردی با تجربه انجام شود زیرا بسیار حساس است و اگر اصول آن رعایت نشود ممکن است مشکلاتی ایجاد کند. 


منبع https://chatre-firoozei.ir/
وب کاربر ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش






برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.