نام کاربري: رمز عبور:

رنگ آکریلیک

بازديد : 117 | دوشنبه 09 تیر 1399 - 11:31
avaseo
ارسالي ها : 35
عضويت : 17 /10 /1397
رنگ آکریلیک

رنگ آکریلیک از جدیدترین رنگ های ساختمانی است که با فرمولاسیون خاص خود با محیط زیست سازگار است. در سه نوع براق، مات و نیمه براق در بازار عرضه می‌شود. رنگ‌آمیزی با آکریلیک روی تمام سطوح ممکن است و با توجه به غلظت بالا، سطوح را کاملاً می‌پوشاند. ضد رطوبت و مقاوم در برابر سایش است. دوام بالایی دارد. در هنگام اجرا بوی نامطبوع ندارد و به‌سرعت خشک می‌شود.

آکریلیک در رنگ‌آمیزی سطوح گچی یا دیوار‌های رنگ شده و یا سطوح بتنی و سیمانی و… مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد. رنگ آکریلیک از جدیدترین رنگ های ساختمانی است که ‌می‌توانید از آن در رنگ‌آمیزی دیوارهای حیاط و نماهای پارکینگ استفاده کرد.

رنگ روغن
از قدیمی‌ترین انواع رنگ ساختمانی رنگ روغن است که در سه نوع براق، مات و نیمه براق وجود دارد. نوع براق این رنگ دوام بالایی دارد و به علت قابل شستشو بودن، پوشش خوب و عایق بودن برای در و پنجره از آن استفاده می‌شود. نوع براق رنگ روغن نور را منعکس و فضا را روشن‌تر می‌کند اما باعث می‌شود ایرادات و ناهمواری‌های سطوح به چشم بیایند. قابلیت شستشوی و پوشش دهی رنگ روغن مات نسبت به نوع براق کمتر است. از رنگ‌‌های روغنی می‌توانید در مکان‎‌های مرطوب مثل سقف دستشویی و حمام استفاده کنید. همین‌طور بر روی سطوح فلزی و چوبی و همچنین محل‌هایی که قبلاً رنگ شده به خوبی جواب می‌دهد. در فضاهای خارجی مثل نرده‌ها، حصار، درها و … مناسب‌ترین و بهترین انتخاب استفاده از رنگ‌‌های روغنی است. چه رنگ‌های بدون بو هستند ، پتینه کاری در ساختمان لوکس ، مقاومت سازه های فلزی پروفیل گالوانیزه ، انتخاب مکان گلخانه ، قفل دیجیتال اداری ، قفل دیجیتال اداری ، سیستم در بازکن هوشمند و تصویری ، نکاتی که قبل از خرید ورق رنگی گالوانیزه باید بدانید ، 5 طرح برای ساخت گلخانه ارزان ، فولاد های سمانته ، معرفی گالوانیزه گرم

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.