نام کاربري: رمز عبور:

علل مخالفت با بیت کوین

بازديد : 119 | دوشنبه 09 تیر 1399 - 11:08
bitmehr
ارسالي ها : 45
عضويت : 16 /1 /1399
علل مخالفت با بیت کوین
یکی از دلایل مخالفت دولت ها با بیت کوین، عدم نظارت و کنترل آن است. دولت ها و نهاد های مالی ذیل ربط، توان مداخله، نظارت و کنترل تمامی ارز های فیات را دارند، اما در خصوص بیت کوین و سایر ارز های دیجیتالی، دولت هیچ گونه کنترل و نظارتی بر تراکنش ها و خرید و فروش مستقیم بیت کوین ندارد. کنترل و نظارت دولت می تواند باعث کسب سود و پیشگیری از اقدامات مجرمانه باشد؛ به عنوان مثال دولت با تعریف مالیات برای زمان خرید و فروش ارز های فیات، به درآمد بسیاری زیادی دست پیدا می کند. همچنین در صورت کلاهبرداری، امکان پیگیری و شناسایی افراد متخلق وجود دارد، اما از تراکنش های بیت کوین هیچ گونه منفعتی عاید دولت نمی شود و در صورت ارتکاب جرم، امکان پیگیری و شناسایی وجود ندارد.
با فراگیر شدن ارز های دیجیتالی و استفاده کاربران از آن، دیگر بانک ها و موسسات مالی معنایی نخواهند داشت و باعث از بین رفتن آن ها می شود. این موضوع برای دولت بسیار حائز اهمیت و با حذف بانک ها عملا دولت منبع عظیمی از سرمایه خود را که همان سپرده افراد در بانک ها بوده است از دست خواهد داد و ممکن است باعث فلج شدن اقتصاد دولت شود. تنها همین دو دلیل برای مخالفت صد در صدی دولت ها با ارز های دیجیتال کافی است.
کارشناسان بیت مهر ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و همچنین آماده راهنمایی و مشاوره به هموطنان عزیز در رابطه با خرید بیت کوین و فروش بیت کوین  و سایر موارد ارزی می باشند. باعث افتخار مجموعه ماست که بتوانیم به شما هموطنان گرامی خدمت کنیم.
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.