نام کاربري: رمز عبور:

فروش مستر کارت و تبدیل موجودی به ریال

بازديد : 92 | پنجشنبه 04 اردیبهشت 1399 - 12:38
bitmehr
ارسالي ها : 45
عضويت : 16 /1 /1399
فروش مستر کارت و تبدیل موجودی به ریال
مستر کارت یک سیستم فراگیر در عرصه تبادلات بین المللی هست که جایگزین مناسبی برای پول نقد است. این شرکت آمریکایی چند ملیتی که  در شهر نیویورک است، در ابتدا با نام مستر شارژ شناسایی می شد از سال 2006 به بعد با نام مستر کارت شناخته شد.
در آن زمان مستر کارت هنوز به صورت عمومی ارائه نشده بود و در قالب یک شرکت تعاونی فعالیت می کرد، که در آن زمان مهمترین رقیب مستر کارت بانک امریکن کارت بود. امریکن بانک مجموعه بانک مرکزی امریکا بود و بعد ها به ویزا کارت تغییر نام داد در حال حاضر مسترکارت یکی از بزرگترین ارائه دهندگان کردیت کارت و دبیت کارت در سطح جهان است، که طیف وسیعی از پرداخت های اینترنتی را پوشش می دهد.اگر قصد فروش مستر کارت و نقد کردن موجودی آن به ریال را دارید، می توانید این فرآیند را به ما بسپارید. برای فروش مستر کارت و تبدیل موجودی آن می توانید، با استفاده از خدمات نقد کردن موجودی مستر کارت، اقدام به فروش موجودی کارت خود نمائید.
برای فروش موجودی مستر کارت، ارائه تصویر کارت جهت احراز هویت صاحب اصلی کارت ضروری است؛ پس در صورتی که تصویر کارت را همراه ندارید اقدام به درخواست "فروش مستر کارت" نفرمائید.
صرافی ارز های دیجیتال بیت مهر یکی از معتبرترین صرافی ها در زمینه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی و دیگر ارزهای دیجیتال می باشد .
 
خرید بیت کوین - فروش بیت کوین - بیت کوین - قیمت بیت کوین
خرید ووچر پرفکت مانی - فروش ووچر پرفکت مانیپرفکت مانی - قیمت ووچر پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی - فروش پرفکت مانیپرفکت مانی - قیمت پرفکت مانی
خرید تتر - فروش تترخرید و فروش تتر - قیمت تتر - خرید تتر آنی - خرید تتر آنلاین

خرید مستر کارت - فروش مستر کارتارز دیجیتالصرافی ارز دیجیتال
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.