نام کاربري: رمز عبور:

نرم افزار مطب اکسیر

بازديد : 126 | یکشنبه 31 فروردین 1399 - 15:46
exircmp
ارسالي ها : 1
عضويت : 31 /1 /1399
نرم افزار مطب اکسیر
نرم افزار مطب
در گذشته برای دسته بندی و حفظ اطلاعات شخصی و یا تجاری از ابزار نگارشی نظیر قلم و کاغذ بهره می بردند. امروزه با پیشرفت فناوری اطلاعات در حوزه های مختلف،دسته بندی و حفظ داده ها، راحت تر و دسترسی به آن ها سریع تر شده است.


گروه فنی مهندسی تلاش به عنوان یکی از پیشگامان ارائه راهکارهای الکترونیک در حوزه سلامت با هدف تولید محصولات و خدمات نوین با تکیه بر استفاده از نیروهای متخصص و بکارگیری آخرین متدولوژیهای توسعه نرم افزار و باور استفاده ازفناوری روز برای تسهیل روال های درمانی اقدام به طراحی، تحلیل و توسعه اکسیر EXIR به صورت جامع نموده است.
پرونده الکترونیک سرپایی چیست؟
به زبان ساده، مکانیزه کردن وظایف و تکالیف واحد ارائه دهنده خدمات بهداشت و درمان است. به عبارت دیگر پیاده سازی سامانه اطلاعاتی به صورت كاملا یكپارچه كه قابلیت كاربری و استفاده در طیف گسترده ای از مراكز بهداشتی و درمانی را داشته باشد و بتواند داده های الکترونیکی ارایه شده به یک فرد اعم از اطلاعات بالینی، دموگرافیکی، اجتماعی و مالی را مستند کند.
بخش ویزیت اکسیر چه مزیتی دارد؟
با توجه به نیاز پزشکای عزیز و وارد کردن اطلاعات ضروری و کاربردی از بیمار مثل: سابقه ی بیماری ،داروهایی که مصرف میکند و یا با توجه به حساسیت های بیمار میتوانند بهتر و دقیق تر بیماران خود را ویزیت کنند.
برخی از امکانات بخش ویزیت
ویزیت بیمار از طریق قلم نوری تشخیص نوع درمان و هدایت بیمار به بخش مربوطه ثبت تشخیص پزشک قبل از انجام خدمات کنترل و مقایسه ی موارد تشخیص داده شده با خدمات ارائه شده الصاق تصاویر و درج توضیحات و پیوست های تشخیص نمایش بیماران ارجاع داده شده برای انجام آزمایشات , تست ها و ... با رنگ های متنوع چاپ نسخه بر روی دفترچه بیمه نمایش نوبت های امروز در مانیتور پزشک تعریف انواع دارو, واحد دارو و نحوه ی مصرف آن تعریف انواع بیماری به صورت پیش فرض جهت پیشنهاد دارو مشخص نمودن نکات مثبت بالینی و بیماری های خاص هر بیمار امکان ایجاد تمپلیت های پیش فرض برای تشخیص دارو
چگونه می توان مطب خود را الکترونیک کرد؟
درابتدا مجهز بودن مطب به یک سیستم کارآمد و مناسب امری حیاتی است. دومین مرحله فراهم آوردن شبکه ای مناسب برای استفاده از برنامه ها می باشد. بعد از آن مهم ترین مرحله تصمیم و انتخاب برنامه ای مناسب برای مطب ، که بتواند نیازهای پزشک را پاسخ گو باشد. و در آخر تماس با واحد فروش و مشاوره در همه ی امور از قبیل شبکه , سخت افزار , اینترنت ، ویندوز و .. میباشد. تیم پشتیبان فنی ما تمامی خدمات مورد نیاز نظیر راه اندازی کامل نرم افزار و آموزش کامل پرسنل را برایتان انجام خواهند داد. ما توانسته ایم پرونده های دستی را به طور کامل حذف کرده و رضایت کامل تمامی پزشکان استفاده کننده از اکسیر را به دست آوریم. جهت ارتباط بیشتر میتوانید از طریق روش های زیر اقدام نمایید.


سایت: exircmp.com تلفن: 02154109000 تلفن: 02188100880 جهت مشاهده دموی نرم افزار میتوانید به سایت اصلی نرم افزار مدیریت مطب مراجعه نمایید.


چرا اکسیر؟!
نرم افزار مدیریت مطب اکسیر، بعنوان یک راهکار مفید برای مدیریت انواع مطب ها و کلینیک ها با گردآوری اطلاعات بیماران در بستری مناسب این امکان را در اختیارپزشکان قرار می دهد تا بتوانند درهر زمان به اطلاعات و سابقه بیماران خود دسترسی داشته باشند و امکان استفاده ازگزارش های پژوهشی اکسیر، وجه تمایز شما نسبت به سایرین است.
نرم افزار مدیریت مطب اکسیر
این نرم افزار در دو نسخه منشی (بخش پذیرش) و پزشک (بخش ویزیت) به منظور سهولت در کارها و کاهش زمان در مطب طراحی گردیده است. ما با شعار نگرشی متفاوت در مدیریت مطب پا به این عرصه گذاشته ایم بر این تلاش هستیم، که با کاهش خطاهای انسانی وسیستمی کردن تمامی فرآیندهای مطب، مدیریتی آسان را برای تمامی پزشکان به ارمغان بیاوریم. همچین این امکان وجود دارد که بر اساس تخصص پزشکان در این نرم افزار امکاناتی به برنامه اضافه شود تا بتوانند متناسب با روش های خود به امر طبابت بپردازند.
مزیت های نرم افزار مدیریت مطب اکسیر


تحت ویندوز بودن نرم افزار.


سازگاری با همه ی نسخه های ویندوز.


قابلیت شبکه شدن سیستم پزشک با منشی.


مجهز بودن به سیستم قلم نوری.


برخی از امکانات های نرم افزار اکسیر


حذف پرونده های دستی


تولید شماره پرونده خودکار


امکان تهیه نسخه پشتیبانی


وارد کردن تشخیص و مشخص شدن داروها


دارای سیستم وقت دهی بیمار


گزارش و چاپ شرح حال هر یک بیماران


گزارش و چاپ ویزیت ها به همراه درآمد


محیطی ساده و کاربر پسند


مشاهده سوابق مراجعه بیمار


قابلیت تعریف انواع بیمه


قابلیت افزودن تغییر و حذف پرونده


مدیریت وضعیت پذیرش


قابلیت بایگانی کردن عکس های پزشکی
اکسیر برای چه پزشکانی مناسب است؟

با بررسی نیاز های پزشکان و مشورت هایی که با پزشکان و متخصصان مختلف انجام شده است، و همچنین با وجود قابلیت های ویژه و منحصر بفرد اکسیر و طبق این نتیجه حاصل می گردد که این نرم افزار برای تمامی پزشکان مناسب می باشد. و در آخر با ذکر نام چند تن از اعضای خانواده ی پرجمعیت اکسیر؛ این متن را به پایان می رسانیم. دکتر سید محمد جواد مرتضوری(متخصص ارتوپدی فوق هیپ) دکتر لیلا پیرزاد (متخصص زنان و زایمان) دکتر احد پاشایی(متخصص ارتوپدی فوق ارتوپلاستی) دکتر محسن امینی(متخصص داخلی فوق گوارش) و پزشکانی دیگر در همه ی حوزه های تخصصی؛ بنابر رضایت سنجی شهریور ماه سال ۱۳۹۷ از پزشکان گرامی؛ رضایت کامل و بالای ۹۵ درصد از نرم افزار مطب اکسیر وجود دارد .


سایت: exircmp.com تلفن: 02154109000 تلفن: 02188100880 جهت مشاهده دموی نرم افزار میتوانید به سایت اصلی نرم افزار مدیریت مطب مراجعه نمایید.
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.