نام کاربري: رمز عبور:

تقویم رومیزی سال 1399

بازديد : 111 | یکشنبه 29 دی 1398 - 11:45
digi-chap
ارسالي ها : 1
عضويت : 29 /10 /1398
تقویم رومیزی سال 1399
تقویم رومیزی سال 1399
با بیش از یک دهه تجربه درعرصه چاپ، نشر و صحافی با تولید انواع سالنامه، ارگانایزر ، ست مدیریتی، تقویم دیواری، تقویم حصیری، تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی جوابگوی نیاز روز افزون شما مدیران محترم و دست اندرکاران موفق در تمامی سطوح جامعه باشد.

امروزه مدیریت زمان مهمترین اصل در هر مجموعه موفق است که بسوی پیشرفت گام بر میدارد وچه هدیه ای میتواند بهتر از اسباب مدیریت زمان برای دیگران باشد که هر روز برند، نام و مشخصات مجموعه شما را به آنها یاد آوری نماید.

ما با تولید انواع تقویم رومیزی طیف وسیعی از قیمت را پوشش داده ایم تا همگان در همه سطوح بتوانند از آن بنحو مطلوبی بهره ببرند.


و همچنین تقویم های رومیزی و دیواری یکی از ابزارهای مهم در هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. تقویم رومیزی خاص برای مدیران خاص تعبیه شده و تقویم رومیزی ارزان برای کسانی که قصد دارند با قیمت پایین تقویم رومیزی داشته باشند . تقویم دیواری برای استفاده در روی دیوار و چاپ تبلیغ روی آن بسیار کار برد دارد . تقویم دیواری ارزان را می توان به تقویم دیواری حصیری و تقویم دیواری مقوایی تقسیم کرد . قیمت تقویم سال جدید نسبت به قیمت کاغذ آن سال تعیین می شود . تولید تقویم رومیزی و ساخت تقویم دیواری و چاپ تقویم جیبی در ۶ ماه دوم سال شروع می شود.

در روزهای پایانی سال سفارش تقویم ها و سالنامه های تبلیغاتی از محبوبیت بالایی برخوردار است. تقریبا تمامی شرکت ها اقدام به سفارش تقویم ها و سالنامه های تبلیغاتی می نمایند. تقویم های مختلفی در بازار یافت می شود که هرکدام از انها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند.

تقویم رومیزی را می توان یکی از مهمترین نوع هدایای تبلیغاتی که مخاطبان خاص خود را دارد برشمرد. یکی از مهمترین خصوصیاتی که تقویم رومیزی را پر مصرف تر و خرید تقویم رومیزی را بیشتر کرده است ، قابلیت ملاحظه آن در هر مکان و زمانی به راحتی است. مثلا میتوان براحتی تقویم رومیزی را روی میز قرار داد و در مواقع لزوم آن را مشاهده کرد و روزهای تعطیل و غیر تعطیل و برنامه های روزانه را براحتی مشاهده نمود.

اگر لوگویی روی تقویم رومیزی چاپ شده باشد براحتی توسط گیرنده آن قابل مشاهده و اگر آن را روی میز خود گذاشته باشد ، مهمان ها هم نگاهشان حتما به تقویم رومیزی و لوگو چاپ شده روی تقویم رومیزی خواهد افتاد. این لوگو باید با دقت تمام روی تقویم رومیزی چاپ شود که بینندگان آن براحتی بتوانند از فاصله دور هم لوگو روی تقویم رومیزی را براحتی تماشا کرده و آن را به خاطر بسپارند.

تقویم دیواری و تقویم رومیزی هم از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی نوروزی به شمار می روند که به ما نوید سالی جدید و با برکت را می دهند. تقویم رومیزی ارزان تعداد صفحات کمتر به همراه دارد و دارای صحافی با کاغذهای سبک تر می باشد.

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.