نام کاربري: رمز عبور:

عجیبت ترین اتوبوس های دنیا را بهتر بشناسید

بازديد : 122 | یکشنبه 15 دی 1398 - 13:07
spatena
ارسالي ها : 4
عضويت : 12 /9 /1398
عجیبت ترین اتوبوس های دنیا را بهتر بشناسید
اتوبوس یکی از وسایل نقلیه ای است که در بسیاری از کشورهای دنیا بخش قابل توجهی از جابجایی های افراد توسط آن انجام می شود. تنوع اتوبوس ها بسیار بالا است و هر ساله شاهد تولید اتوبوس های پیشرفته و جدید تری در نقاط مختلف جهان هستیم. در میان اتوبوس های تولید شده اتوبوس های خاص و لوکسی وجود دارد که شهرت جهانی یافته اند. سفر به خیلی از مناطق تنها از طریق زمینی و با استفاده از اتوبوس امکان پذیر می باشد و کافی است 
بلیط اتوبوس
 را تهیه نمایید تا بتوانید به مقصد مورد نظر سفر کنید. اگر می خواهید با عجیب ترین اتوبوس های جهان آشنا شوید با ما همراه باشید. عجیبت ترین اتوبوس های دنیا به نقل از مستر بلیط.

منحصر به فرد ترین اتوبوس های دنیا

در برخی از کشورها اتوبوس های عجیبی وجود دارد که بسیار جالب هستند و در ساخت آن ها ذوق و خلاقیت خاصی به کار رفته است. با برخی از این اتوبوس ها تورهای ویژه ای برگزار می گردد که طرفداران بسیاری دارند و مسافرت با آن ها می تواند بسیار لذت بخش باشد. از خاص ترین اتوبوس ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.


 

بلند ترین اتوبوس دنیا در چین

بلند ترین اتوبوس دنیا به کشور پر جمعیت چین تعلق دارد. این اتوبوس عجیب با ۶۰ متر طول دارای ۵ کابین مجزا می باشد وتوانایی جابه جا نمودن ۳۸۰ مسافر را دارد. جالب است که بدانید این اتوبوس به دلیل وزن بالایی که دارد قادر به دور زدن در مسیرهای پر پیچ و خم نخواهد بود و فقط در مسیرهای مستقیم تردد دارد.


اتوبوس فضایی

این اتوبوس بسیار جالب می باشد و با نام JL421 شهرت یافته است. زمانی که شما برای نخستین بار این اتوبوس را مشاهده می کنید یک تانک با بدنه تمام آهنی می بینید که شبیه تانک های کهکشانی می باشد و به سختی می شود باور کرد که این وسیله اتوبوس است. اتوبوس فضایی در مجموع ۱۰ نفر گنجایش دارد که ۵ نفر می توانند در داخل کابین آن بنشینند و ۵ نفر دیگر می توانند از سقف اتوبوس برای رسیدن به مقصد استفاده نمایند.

اتوبوس راه آهن

اتوبوس های راه آهن طرفداران بسیاری دارند و از ایمنی بالایی برخوردار هستند. ایده به کار رفته در ساخت این اتوبوس موجب شد که افراد بتوانند با استفاده از اتوبوس های بین شهری ریلی سفر سریع تری را تجربه نمایند. اتوبوس های راه آهن با سرعت بسیار مناسبی بین خطوط ریلی حرکت می کنند در نتیجه سفر با آن ها با خطر کمتری همراه است و برای افرادی که از مسافرت با اتوبوس های بین شهری می ترسند می تواند انتخاب مناسبی باشد.
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.