پخش سریال خارجی 99-1 از شبکه افق
نام کاربري: رمز عبور:

پخش سریال خارجی 99-1 از شبکه افق

بازديد : 432 | چهارشنبه 06 مرداد 1395 - 15:17
star
مدیریت کل سایت
ارسالي ها : 54
عضويت : 7 /3 /1394
تشکر ها : 18
تشکر شده : 6
پخش سریال خارجی 99-1 از شبکه افق
شبکه کاترین - سریال ۱-۹۹ یک مجموعه دنباله‌دار پلیسی جاسوسی است که انگلیسی‌ها در سال 1994 آن را روی آنتن فرستادند. گروهی 6 نفره کارگردانی این سریال را بر عهده داشته اند. به علاوه بازی حیرت‌انگیز لسلی گراندام در نقش میک رینر پلیس عصبی و بسیار باهوشی که حتی می‌توانست مثل یک توده خمیر تا حد مرگ هم مشت و لگد بخورد و به عنوان نفوذی وارد باند تبهکاران شود باعث شده بود که سریال ۱-۹۹ تبدیل به یکی از ماندگارترین مجموعه‌های این سال‌ها شود. این سریال دوبله خیلی خوب و موفقی داره و ترکیب صداها عالی است ، بخصوص انتخاب خاوری، کاملی و ممدوح. بهرام زند به جای لزلی گرنتام فوق العاده است.
با پخش این سریال در شبکه سوم سیما در سال ۱۳۷۹-۱۳۷۸، مخاطبین ایرانی با بازیگری به نام لزلی گرنتام آشنا شدند ، صدای و گویش بهرام زند خیلی در معرفی این بازیگر کمک کرد و بعدها سریال دیگری با نام “ناخوانده” از همین بازیگر و گویندگی دوباره بهرام زند از سیما گردید. این سریال محصول ۱۹۹۵-۱۹۹۴ کشور انگلستان می باشد که در دو فصل تهیه گردید.
مجموعه «۱-۹۹» تبدیل به یکی از ماندگارترین مجموعه‌های تلویزیونی دهه 90 شد و بعدها نیز با دوبله بسیار زیبایی در ایران پخش شد.
شبکه افق سیما پخش سریال 99-1 را در دستور کار قرار داده و نخستین قسمت آن با عنوان «معامله»، سه شنبه 5 مردادماه ساعت 23 به روی آنتن می رود. تکرار این سریال را نیز می توانید روز بعد ساعت 9.30 از همین شبکه ببینید.
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.