10 برنامه طراحی موبایل برای الهام از تجربه کاربر
نام کاربري: رمز عبور:

10 برنامه طراحی موبایل برای الهام از تجربه کاربر

بازديد : 207 | پنجشنبه 13 تیر 1398 - 17:52
magbot
ارسالي ها : 37
عضويت : 1 /8 /1397
10 برنامه طراحی موبایل برای الهام از تجربه کاربر
10 برنامه طراحی موبایل برای الهام از تجربه کاربر
در این گردآوری، ما در حال به اشتراک گذاری برخی از طرح های زیبا برنامه موبایل است که تجربه کاربر عالی را ارائه می دهند. 

کدام برنامه تلفن همراه مورد علاقه شما با طراحی و قابلیت استفاده است؟ نظرات خود را در نظرات بگذارید. 
همه کیت های UI موبایل شما می توانید برای
واضح است یکی از عناصر ضروری طراحی یک UI خوب است. این نباید کاربران شما را گمراه کند و به آنها سخت نگیرد که چگونه از رابط کاربری خود استفاده کنند. 
و شما می توانید پیدا کنید که در این برنامه به ویژه برای جشنواره آرل طراحی شده است، که سالانه از زمان آغاز آن، حدود صد هزار بازدیدکننده ثبت شده است. 

آنجلیک کالمون و ژولیت لیما برای ایجاد این برنامه طراحی تلفن همراه با یک رابط ساده و ساده که شما را تنها به مهمترین اطلاعات مربوط به جشنواره می رساند، همکاری کرد.
با کلیک بر روی هر دسته، شما را به اطلاعات بیشتری می برد. با این حال، آن را بیش از حد نمی دهد، فقط مرور کلی به کاربران اجازه می دانیم که آنها چه هستند. حتی اطلاعاتی که برای هر هنرمند و نمایشگاه به آنها می بخشد و چه چیزی، تنها چند جمله برای کمک به کاربران خود تصمیم می گیرند آیا می خواهند ببینند یا نه. 

این نسخه طراحی موبایل برای یک وب سایت موجود توسط یک گروه از طراحان از اوکراین طراحی شده است. برنامه هر دو نسخه iOS و Android با یک رابط کاربری بسیار دوستانه طراحی شده مخصوصا برای کسب و کار تحویل مواد غذایی است. 

طراحان برای رسیدن به استانداردهای قابلیت استفاده، تحقیقات گسترده ای را در زمینه بازار انجام دادند و از ایده های گوناگونی استفاده می کردند. سپس، آنها یک نمونه اولیه تعاملی با بیش از 100 فریم قرص ایجاد و آزمایش کردند تا اطمینان حاصل شود که طراحی برنامه بر نیازهای کسب و کار مشتری انجام می شود. 
برنامه تلفن همراه شامل صدها رستوران در سراسر اوکراین است، بنابراین توسعه دهندگان فیلترهای انعطاف پذیر و جستجوهای هوشمند را برای فعال کردن کاربران برای پیدا کردن آنچه در رستوران ها می خواهند، قرار می دهند. 

برای تهیه غذا بسیار ساده تر، کاربران به 5 مرحله آسان هدایت می شوند که عبارتند از: جستجو در رستوران ها در اطراف شهر، چک کردن منو آنها، دقیق تر به ظروف قبل از قرار دادن سفارش، تأیید سفارش آنها و ادامه گزینه های پرداخت و تحویل . 
با استفاده از این مراحل، کاربران بدون هیچ زحمتی از نگرانی در مورد نوعی از ظرفی که آنها سفارش داده اند و مواد تشکیل دهنده ای که به هر ظرف وارد می شوند، نجات می یابد. این به خصوص برای کسانی که نیاز خاصی به رژیم غذایی دارند مفید است. 
3. تمرین کتاب طراحی موبایل
کتاب تمرین توسط Yalantis Mobile و ویتالی روبستوف از میل خود برای پیدا کردن یک برنامه تمرینی بدون هیچ زحمتی طراحی شده است. بر خلاف سایر برنامه های تمرین، کتاب تمرین به راحتی تمرینات شما را ضبط می کند و به شما امکان می دهد تمام اطلاعات لازم را در یک نگاه مستقیم در صفحه اصلی مشاهده کنید. 

تمرین خود را فقط با یک تلنگر از انگشتان خود انجام دهید و ذخیره را فشار دهید. سفارشی کردن، تنظیم روز و منطقه مورد نظر که می خواهید در آن کار کنید. هر تمرین دارای یک برچسب رنگی است، بنابراین شما به راحتی می توانید آنها را مشاهده و نظارت کنید که شما از دست رفته است. 

پس از اینکه تمرین خود را تمام کردید، فقط چند شیپور خاموشی انجام دهید و میتوانید خلاصه ای از تمرین خود را مشاهده کنید، از جمله وزن انجام شده و تکرارهای انجام شده برای هر منطقه هدف. 
آنچه که رابط کاربری کتاب تمرین را برجسته می کند، استفاده از الگوهای رایج تلفن همراه است که حتی برای اولین بار کاربران در خانه احساس می کنند. با وجود شایع بودن، طراحان خلاقیت خود را به نرم افزار مطابق انتظارات کاربران ترجمه کردند. 

این که آیا فوتبال، بسکتبال، هاکی، و یا فوتبال آمریکایی است، می توانید مطمئن باشید که طرفداران - از بچه ها به بزرگسالان - در لیگ های فانتزی و ایجاد تیم های رویایی خود را پیدا کنید. در واقع، لیگ های فانتزی میلیاردها دلار درآمد در سراسر جهان تولید کرده اند. 

قوانین بسیار ساده هستند و همه ی شما باید انجام دهید این برنامه ای است که به شما اجازه می دهد به راحتی حرکت و نظارت نمره و آمار خود را مشاهده کنید. 
برنامه فانتزی لیگ به دلیل رابط کاربری ساده و آسان برای درک آن، آینده ای امیدوار کننده در برنامه ورزش جهان را نشان می دهد. ضربه بزنید بین صفحات برای ساخت یک تیم، تنظیم خطوط خود و مشاهده آمار بازی. 
این برنامه دارای اخبار برای هر دو تیم و بازیکنان خاص است. اطلاعات در هر صفحه کوتاه است اما مختصر است، به شما ارائه آخرین اخبار و به روز رسانی. 
یکی دیگر از ویژگی های شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه کرک های بازی فعلی شما و همچنین رتبه بندی تیم و بازیکنان. در صورتی که شما از لیست خود راضی نیستید، می توانید به راحتی بازیکنان را بکشید و مرتب کنید. قرار دادن آنها در دسته ها با توجه به موقعیت آنها باعث می شود که شما "کیست" را در کجا قرار دهید. 
همچنین یک ویژگی بحث زباله وجود دارد که مانند یک وضعیت فیس بوک کار می کند. نوشتن آنچه شما فکر می کنید یا احساس می کنید در مورد یک بازیکن خاص و ارسال آن را برای دیگران را ببینید. 
5.  تغییر - کمک به طراحی برنامه آیفون
تغییر یک برنامه ساده طراحی شده توسط لینوس لانگ با ماموریت بلند پروازانه است - برای کمک به تغییر در جامعه خود، به ویژه افرادی که در آن زندگی می کنند. 

برای من به نظر می رسد یکی از بهترین برنامه های طراحی شده از مجموعه است. خواندن. 

این به شما می گوید محل دقیق و فاصله ای از یک فرد که از محل شما به کمک نیاز دارد. انتخاب ها ساده و آسان هستند - ظاهر پاپ آپ ظاهر می شود و شما می توانید برای مشاهده یا لغو انتخاب کنید. 

اگر "نمایش" را انتخاب کنید، به شما یک نمایه دقیق تر از آن شخص هدایت می شود. اگر می خواهید کمک کنید، می توانید روی "Donate" کلیک کنید و مقدار مورد نظر را تایپ کنید. سپس شما می توانید آن را در نمایه فیس بوک خود به اشتراک بگذارید تا دوستان را تشویق کنید تا به شما کمک کنند. 

شما همچنین می توانید تعداد افرادی که به شما کمک کرده اید، مبلغی که داده اید، و پول موجود در کیف پول مجازی خود که می توانید به عنوان کمک های مالی به شما کمک می کنند، پیگیری کنید. 
6. برنامه آیفون حمل و نقل عمومی
برنامه رابط کاربری iPhone حمل و نقل عمومی توسط Docagan Ese Altunsu طراحی شده است به ویژه برای گردشگران و شهروندان Izmir به راحتی در حمل و نقل عمومی شهر حرکت می کند. 

این نشان می دهد که کوتاه ترین مسیری که می خواهید در شهر Izmir بمانید و همچنین زمان رسیدن یک بار حمل و نقل عمومی - اتوبوس، کشتی یا مترو - در نزدیکی منطقه خود باشد. 

طراحی شده توسط آژانس خلاق DHHN، این یک برنامه برنامه تلفن همراه وفاداری اجتماعی است که به شما اجازه می دهد نقاط جمع آوری هر زمانی که شما در مغازه ها و رستوران ها خرید و شام می خورند. 
با استفاده از این برنامه، شما می توانید کوپن ها و freebies را به جایی مبدل کرده و آنها را با دوستان خود مبادله کنید. این یک ابزار خوب برای کسب و کارهایی است که میخواهد ارتباط بیشتری با مشتریان خود برای ایجاد وفاداری ایجاد کند. 

Swing یک برنامه موسیقی آیفون طراحی شده توسط Enis Danis با رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده تنها با چهار کلید بزرگ هدایت - اخبار، گوش دادن، هنرمند، ویدئو. بخش "News" پنجره های بزرگتری نسبت به "Listen" را دارد. اخبار با سرفصل های آنها نمایش داده می شود و با توجه به تاریخ های آنها مرتب شده اند. 
اگر می خواهید به موسیقی گوش دهید، لیست پخش شما ظاهر می شود و شما می توانید به جستجوی آهنگ های بیشتری بروید. سپس، با ضربه زدن بر روی نماد «پخش»، گوش دادن را شروع کنید. از سوی دیگر "فیلم ها" شما روی یک صفحه کامل نمایش داده خواهد شد. 

Lift یک برنامه بهبود و تربیت Lift.do است، اکنون Coach.me. طراحی شده توسط لی تیلور، به خصوص برای افرادی که به هدف هدایت می شوند یا برای هر کسی که می خواهد تولیدی تر باشد، طراحی شده است. 
صفحه اصلی برنامه دارای یک شاخص برای نشان دادن میزان اهداف شما برای روز است. 

همانطور که هر کار تکمیل شده را تیک بزنید، شاخص آن را نشان می دهد تا زمانی که Inbox Zero را به دست آورید - اهداف انجام شده. علاوه بر این، همچنین می توانید دوستان خود را انجام دهید و اگر آنها به خوبی انجام می شوند، تشویق می شوند و یا اگر آنها به آن نیاز داشته باشید تشویق می کنید. 
شما همچنین می توانید راهنمایی هایی برای دستیابی به اهداف خود داشته باشید. این برنامه همچنین برخی از تشویق ها را برای برطرف کردن روحیه شما به منظور ادامه ادامه می دهد. 
10. برنامه آب و هوا کاشی
کاشی آب و هوا یک برنامه iOS است که الهام از برنامه های ویندوز 8 است، بنابراین هنگامی که برای اولین بار برای اولین بار نگاه کنید، ممکن است فکر کنید که این گوشی ویندوز است. حرکت به سمت برنامه ساده و جالب به دلیل رنگ های استیل آن است. 

ببینید، ما بهترین را برای آخرین ذخیره کردیم، امیدواریم الهام تازه ای برای طراحی برنامه موبایل خود داشته باشیم پس از این مقاله! 
در صفحه اصلی شما می توانید مکان فعلی و آب و هوا و همچنین شهرهای مهم کشور را پیدا کنید و مسیر حرکت بین مکان ها را آسان تر کنید. 

اگر روی یک کاشی کلیک کنید، یک مرور کلی از آب و هوا را برای کل هفته دریافت خواهید کرد. شما می توانید موقعیت مکانی مورد علاقه را در صفحه اصلی خود مشاهده کنید.
آیکون ها به طور خودکار به عنوان تغییرات آب و هوایی در آن موقعیت تغییر می کنند. شما همچنین می توانید آن را بلافاصله در حساب های فیس بوک و توییتر خود به اشتراک بگذارید. 
src = "0.jpg

مقالات مرتبط

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.