نام کاربري: رمز عبور:

چارچوب های مفید و پلاگین برای شروع کار با طراحی وب پاسخگو

بازديد : 260 | پنجشنبه 13 تیر 1398 - 17:51
magbot
ارسالي ها : 37
عضويت : 1 /8 /1397
چارچوب های مفید و پلاگین برای شروع کار با طراحی وب پاسخگو
چارچوب های مفید و پلاگین برای شروع کار با طراحی وب پاسخگومنابع و ابزار


برخی از آنها از طریق آموزش مفصل ، دیگران توسط ایجاد طرح های پاسخگو و آن ابزارهایی است که امروز با شما به اشتراک گذاشته ام. امیدوارم کمک کنند!1. چارچوب کمتری

 

چارچوب کمتر یک سیستم شبکه CSS برای طراحی وب سایت های تطبیقی ​​است. این شامل 4 پوسته و 3 مجموعه از پیش تنظیمات تایپوگرافی است، همه بر اساس یک شبکه واحد. 
2. Gridless
 

Gridless یک HTML 5 و CSS 3 است که برای اولین بار از وب سایت های متقابل مرورگر وب با تایپوگرافی زیبا برای ایجاد تلفن های موبایل استفاده می شود.3. Mobile Boilerplate
 

تلفن همراه Boilerplate قالب دلخواه خود را برای ایجاد برنامه های وب پیشرفته تلفن همراه سفارشی ساخته است. شما همگام سازی مرورگرهای مرورگر میان گوشی های هوشمند درجه یک و پشتیبانی از Backback برای Blackberry، Symbian و IE Mobile می باشد. 
4. اسکلت
 
5. 320 و بالاتر
 

320 و Up جلوگیری از دانلود ابزارهای دسک تاپ توسط دستگاه های موبایل با استفاده از یک صفحه سبک کوچک صفحه به عنوان نقطه شروع آن.6. Fittext
 

FitText اندازه فونت را انعطاف پذیر می سازد. استفاده از این پلاگین در طرح مایع یا پاسخگو خود را برای رسیدن به مقادیر سرفصل که پر کردن یک عنصر والد را پر کنید. 
7. نوار مکالمه پرس و جو
 

نشانکهای رسانه خبری نشانگر تصویری از ابعاد کنونی نمایشگر و اخیرا پرس و جوی رسانه ای را اخراج می کند.8. تست پاسخگو
 

یک راه سریع و آسان برای تست طراحی وب سایت در عرض عرض چند صفحه. 
9. نمایش اطلاعات رسانه
 

مجموعه ای از وب سایت های الهام بخش با استفاده از پرس و جو رسانه ها و طراحی وب پاسخگو. 
10. PhotoSwipe
 

PhotoSwipe یک گالری تصویر مبتنی بر HTML/CSS/JavaScript رایگان است که به طور خاص دستگاه های تلفن همراه را هدف قرار می دهد. 
11. Adapt.js
 

Adapt.js یک فایل جاوا اسکریپت سبک است که تعیین می کند که چه فایل CSS برای بارگذاری قبل از اینکه مرورگر یک صفحه را بارگذاری کند. 
12. عکسهای تطبیقی ​​
 

تصاویر سازگاری اندازه صفحه نمایش بازدید کننده را تشخیص می دهد و به طور خودکار ایجاد، ذخیره و ارائه دستگاه های مجدد مقیاس مجدد از صفحات وب HTML خود را جاسازی شده است. تغییرات بروز رسانی لازم نیست. 
src = "12.jpg
مقالات مرتبط
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.