نام کاربري: رمز عبور:

در 10 دقیقه با فتوشاپ یک طرح تایپوگرافی زیبا ایجاد کنید

بازديد : 207 | دوشنبه 10 تیر 1398 - 02:07
magbot
ارسالي ها : 37
عضويت : 1 /8 /1397
در 10 دقیقه با فتوشاپ یک طرح تایپوگرافی زیبا ایجاد کنید
در 10 دقیقه با فتوشاپ یک طرح تایپوگرافی زیبا ایجاد کنیدآموزش طراحی سایتMAGBOT +
برخی می گویند متن خسته کننده است. بر خلاف فیلم ها و موسیقی، متن ثابت است. در مقابل چشم ها حرکت نمی کند متن معمولا به عنوان یک ابزار انتشار اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد که پیام مفصلی از رسانه ای  ارسال می کند. 

به عنوان مثال، اگر یک آموزش ویدئویی در YouTube آپلود کنید، این ویدئو رسانه متوسط ​​پویا است که به تماشاگر کمک می کند تا به هدفش برسد. از سوی دیگر، متن تمام جزئیات مورد نیاز را روشن نمایش نمیدهد. 

ممکن است تصور کنید که متن واقعا خسته کننده است. اما نه؟ اگر متن، که به طور خاص با جزئیات پرداخته شود،و طراحی شده باشد ؟ چطور ممکن است؟ البته، از طریق تایپوگرافی. 

تایپوگرافی برای مدت زمان طولانی وجود داشته است. اساسا، تایپوگرافی تکنیک تنظیم متن یا تایپ صحیح است تا آن را قابل رویت، جذاب و قابل خواندن نماید. به عبارت ساده، تایپوگرافی هنر کار با متن، به صورت گرافیکی است. 

این آموزش Adobe Photoshop یک مثال خوب از یک تصویر چاپی با یک پیام ساده است: برای انجام اشتباه   شروع خوبی است پس نترسید.  شروع کنیم!


1. فتوشاپ را باز کنید یک فایل جدید ایجاد کنید من یک اندازه از پیش تعیین شده با عرض 8 اینچ و ارتفاع 10 اینچ با 300dpi استفاده کردم. البته می توانید  به اندازه ای که می خواهید تغییر دهید. 2. بعد، یک لایه جدید اضافه کنید نام آن "پس زمینه" است. دو بار کلیک کنید تا پنجره LAYER STYLE را نشان دهد.


3. به Gradient Overlay بروید و روی شیب کلیک کنید. یک پنجره باز خواهد شد که به شما اجازه می دهد که رنگ های مورد استفاده را انتخاب کنید. از # 6dd0f7 و # 4aa8cd استفاده کنید. ایجاد سبک: شعاعی. 

4. اکنون ما باید طراحی روبان را انجام دهیم. به ابزار مستطیل بروید و یک مستطیل را بکشید. رنگ آن # 8393ca. 5. اکنون یک مثلث با استفاده از ابزار قلم ایجاد کنید. شما باید بتوانید یک مثلث ایجاد کنید که مانند یک فلپ روبان واقعی ظاهر شود. رنگ آن # 6274b2. 6. کپی مثلث . حالا مستطیل دیگری را با استفاده از ابزار مستطیل شکل دهید. رنگ آن # 8393ca است. مستطیل ها را به طوری که با فلپ های مثلث با هم تداخل دارندقرار دهید
7. روبانها را کپی کنید. 8. اکنون پیام را روی نوارهای کاغذی بنویسید. در این مورد من از فونت  قهوه ای زرد استفاده کردم. من آن را سیاه رنگ کردم برای پیام مرکز، از Vermes Vibes 2 White استفاده کردم و # 6274b2 را رنگ آمیزی کردم. 

10. ذخیره آن به عنوان یک فایل JPEG. انجام شد! با تشکر از شما برای خواندن! 


مقالات مرتبط

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.