10 قطعه پی اچ پی قدرتمند برای اضافه کردن قابلیت های اضافی به وردپرس
نام کاربري: رمز عبور:

10 قطعه پی اچ پی قدرتمند برای اضافه کردن قابلیت های اضافی به وردپرس

بازديد : 206 | شنبه 01 تیر 1398 - 03:39
magbot
ارسالي ها : 37
عضويت : 1 /8 /1397
10 قطعه پی اچ پی قدرتمند برای اضافه کردن قابلیت های اضافی به وردپرس
10 قطعه پی اچ پی قدرتمند برای اضافه کردن قابلیت های اضافی به وردپرسوردپرسMAGBOT +
اگر میخواهید عملکرد سایت وردپرسی خود را ارتقا دهید یا بهبود دهید، سپس بخشهای PHP زیر به شما کمک بزرگی میدهند. 

1 اضافه کردن توصیفات پست
وردپرس از استفاده از برچسب های متا توضیحات به طور پیش فرض پشتیبانی نمی کند. گرچه اهمیت خود را در جستجوگرها از دست داده اند، اما هنوز هم می توانند بر رتبه بندی وبلاگ شما در موتورهای جستجو تأثیر بگذارند. 
باید فایل header.php از تم خود را باز کنید و کد زیر را قرار دهید.  

 2 تقسیم محتوای وردپرس به ستون های چندگانهگاهی اوقات ممکن است بخواهید ستون های اضافی را در صفحات خود ایجاد کنید، اما همانطور که می دانید، WP این را پشتیبانی نمی کند. بهترین راه برای انجام این کار، استفاده از قطعه برای تقسیم محتوای صفحه است. پوشه تم خود را پیدا کنید و کد زیر را در تگ های پی اچ پی باز و بسته اضافه کنید. 

هنگامی که این کار را انجام می دهید و فایل ویرایش شده را ذخیره می کنید، باید فایل های موضوع خاص را پیدا کنید و هر دو تابع the_content () و split_content () را امتحان کنید. 

3. تغییر 404 صفحه به صفحه اصلی
اگرچه 404 صفحات خطا یک جنبه جدایی ناپذیر از وردپرس هستند، آنها رتبه بندی صفحات شما را به طور قابل توجهی کاهش می دهند، بنابراین وبلاگ یا سایت شما را دچار مشکل می کنند. برای کمک به شما برای حل مشکل، پیشنهاد میکنم کد snippet زیر را به فایل .htacess کپی کنید تا صفحات خطای 404 را به صفحه خانگی هدایت کنید. 

 عنکبوت موتور جستجو از صفحه خطای 404 به صفحه اصلی می رود و در فرآیند، رتبه بندی و اعتبار سایت خود را به صورت آنلاین بهبود خواهد بخشید.
4. تعریف پست های نمایش داده شده در صفحه اصلی
اکثر وبلاگ نویسان پست ها را بیشتر یا کمتر در صفحات خانگی وبلاگ خود نمایش می دهند. این قابل درک است زیرا وردپرس گزینه پیش فرض را برای تعریف کردن نحوه نمایش پست ها نشان نمی دهد. خوشبختانه شما می توانید با استفاده کد   سفارشی این مشکل را برطرف کنید. برای تعریف پست ها در صفحه اصلی شما می توانید از پست کامل یا پست گزیده فقط استفاده کنید. شما باید به فایل index.php خود دسترسی داشته باشید و حلقه پیش فرض را با کد سفارشی زیر تعویض کنید: 


5. Google Maps را به صفحات وارد کنید
آیا شما از iFrames برای جاسازی نقشه های گوگل در صفحه تماس یا ستون های فرعی خود استفاده کرده اید؟ اگر چنین است، به احتمال بالا به دلیل تداخل ویرایشگر تصویر،  ضعیف ارائه می شود. برای محافظت از خود در   برابر iframes، توصیه می کنم کدهای کوتاه زیر را در صفحه function.php کپی کنید . 6. نمایش تصویر در منوی کشویی
گاهی ممکن است بخواهید منوی کشویی پایین اضافه کنید که همه دسته های موجود را در سایت وردپرسی نشان دهد. در اینجا یک روش ساده برای انجام آن آورده شده است. کد زیر را در فایل index.php یا sidebar.php کپی و جایگذاری کنید. 


7. نمایش پست های مشابه بدون پلاگین
همچنین ممکن است بخواهید پست های مشابه در وبلاگ نمایش داده شود تا توجه بازدیدکنندگان را جذب کند. من می دانم که شما وسوسه خواهد شد که از یک افزونه برای نمایش پست های مشابه استفاده کنید اما نیازی نیست که وبلاگ وردپرس خود را با plug-ins بارگیری کنید، زمانی که می توانید از برچسب ها و کدهای سفارشی استفاده کنید. در اینجا یک کد قدرتمند برای انجام سریع پست های مربوط به صفحه نمایش داده شده. کپی و افرودن   آن به فایل functions.php. 


8. تغییر لوگوی ورود WP
اگر از دیدن لوگوی پیش فرض «ورود به سیستم» قدیمی خسته شده اید، پس می توانید آن را تغییر دهید تا لوگوی انتخابی خود را نمایش دهد. برای تغییر آرم، شما باید تصویر جدید سفارشی logo.png را در فایل تصویری در پوشه ریشه خود ایجاد کنید و سپس کد زیر را در فایل functions.php خود کپی کنید و وارد کنید. 


9. نمایش تعداد طرفداران فیس بوک
اگر شما یک صفحه فن فیس بوک داشته باشید، این احتمال وجود دارد که شما بخواهید  تعداد کل  اعضای فیس بوک را برای بازدیدکنندگان که به سایت وردپرسی دسترسی دارند نمایش دهید. 
 کد زبر این کار را انجام میدهد، فقط شناسه صفحه فعلی را با شناسه صفحه شخصی خود جایگزین کنید. 


10. ایجاد ابزارک سفارشی
 برخی از کاربران ممکن است بخواهند ویجتهای سفارشی را که نیازهای وبلاگهای آنها را برآورده می کنند، اضافه کنند. اگر شما یکی از آنها هستید، در اینجا یک قطعه دستی برای این منظور است. کد زیر را در فایل functions.php خود کپی و جای گذاری کنید. 


11. نمایش Google Terms جستجو کاربران
آیا شما در حال تلاش برای نظارت و فهمیدن الگوهای جستجو   بازدید کنندگان  وب سایت از  طریق جستجوی گوگل هستید؟ اگر چنین است، شما نیاز به یک اسکریپت دارید . کد زیر را خارج از بخش هدر قرار دهید. 
مقالات مرتبط

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.