نام کاربري: رمز عبور:

فروشگاه لوازم آررایشی و بهداشتی

بازديد : 171 | یکشنبه 05 خرداد 1398 - 00:22
topwebb
ارسالي ها : 16
عضويت : 2 /9 /1397
فروشگاه لوازم آررایشی و بهداشتی

بهترین رنگ مو ایرانی

رنگ مو امروزه به یکی از مهم ترین ابزارهای آرایشی تبدیل شده است، به طوری که برخی بانوان ترجیح می دهند در میان بهترین رنگ مو خارجی و بهترین رنگ مو ایرانی را یکی از ان ها را با استایل خود هماهنگ کنند. انتخاب رنگ مو در فروشگاه لوازم آررایشی طیف متفاوتی از معیارها را در بر می گیرد.

از آنجایی که رنگ مو ترکیبی شیمیایی دارد انتخاب بهترین رنگ مو ایرانی امری ضروری است چرا که استفاده از مارک ها و برندهای بی کیفیت موجب آسیب رسانی به موها و پوست سر شما خواهد شد و درمان آن مدت زمان طولانی را در بر می گیرد.

دومین معیار کیفیت رنگ مو در ایجاد رنگ روی موهاست. به طور معمول رنگ موهایی که بر روی کاتالوگ ها وجود دارد به دلیل آنکه با پایه رنگ های متفاوت ایجاد شده است با رنگ مویی که معمولا خانم ها استفاده می کنند متفاوت است. اما موضوع قابل اهمیت آن است که این تفاوت رنگ نباید زیاد باشد.

سومین معیار شفاف و درخشان بودن رنگ مو است که اهمیت به سزایی در انتخاب رنگ مو دارد. رنگ مو باید طبیعی جلوه کند و درخشش موهای طبیعی را داشته باشد.

چهارمین معیار حجم و اندازه رنگ مو است. در هنگام خرید رنگ موهای مختلف باید دقت کنید که حجم رنگ مو بتواند تمام موهای شما را در بر گیرد. به طور معمول روی بسته تمام رنگ موها حجم آن ها حک شده است.

علاوه بر معیارهایی که براساس کیفیت رنگ مو ذکر شد، معیارهای دیگری وجود دارد که باعث شخصی تر شدن انتخاب بهترین رنگ موی ایرانی می شود.

1-رنگ پوست : بهتر است در هنگام انتخاب رنگ مو، رنگ پوست خود را در نظر بگیرید و با توجه به آن رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. به طور معمول هر چقدر تضاد میان رنگ پوست و مو بیشتر باشد، چهره شما بیشتر به چشم می آید. توجه داشته باشید که رنگ مو باید با تناژ رنگ پوست تان دارای هماهنگی باشد.

2- رنگ چشم : یکی دیگر از عوامل انتخاب رنگ موی مناسب رنگ چشم های شماست. در هنگام انتخاب رنگ مو، رنگ چشم های خود را نیز در نظر بگیرید و بهترین آن را انتخاب کنید.

3-هدف از رنگ کردن مو : پیش از آنکه موهای خود را رنگ کنید، هدف خود را بررسی کنید. مد شدن یک رنگ موی خاص نمی تواند دلیل مناسبی برای رنگ کردن مو باشد. تا حد امکان به ویژگی های ظاهری خود توجه کنید و با در نظر گرفتن آن اقدام به خرید بهترین رنگ مو ایرانی کنید.رنگ موی دوماسی domacy یکی از برندهای موفق ایرانی است که در طی این سال ها توانسته است برتری خود را اثبات کند. رنگ موی دوماسی به دلیل پوشانندگی بسیار بالایی که دارد مورد استفاده بسیاری از افراد سخت پسند قرار گرفته است.

علاوه بر این وجود سه نوع روغن زیتون، نارگیل و بادام به شما این اطمینان را خواهد داد که در حین و بعد از رنگ کردن موهای خود از ضررهای ناشی از رنگ کردن مو در امان خواهید ماند. لایه محافظتی ایجاد شده توسط این روغن ها، موهای شما را در اوج شادابی حفاظت می کند و لازم نیست نگران آسیب های پس از رنگ کردن مو باشید.

رنگ موی دوماسی به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد پس از استفاده رنگ موها را درخشان و چشم نواز خواهد کرد. این ویژگی برند دوماسی در سری لوکس توجه بسیاری از علاقه مندان به این مارک را جلب کرده است.

کاتالوگ رنگ موی دوماسی طیف وسیعی از رنگ های روشن تا تیره را در بر می گیرد و از این جهت می تواند انتخاب مناسبی برای افراد سخت پسند باشد. همچنین این طیف گسترده مو می تواند پاسخگوی تمام سلیقه ها باشد.

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.