نام کاربري: رمز عبور:

انجام پایان نامه دانشجویی

بازديد : 150 | یکشنبه 05 خرداد 1398 - 00:07
topwebb
ارسالي ها : 16
عضويت : 2 /9 /1397
انجام پایان نامه دانشجویی

یکی از شرایط رسیدن به تولید حداکثر در واحد سطح و همچنین بهبود کمی و کیفی عملکرد محصولات کشاورزی، مدیریت تلفیقی آفات و خسارت ناشی از عوامل بیماریزا است که این وظیفه مهم بر عهده متخصصین گیاه پزشکی است. به طور کلی شناسایی آفات به لحاظ مورفولوژیک، بیولوژیک، فیزیولوژیک و مولکولی و ارائه راهکارهای عملی در راستای کنترل و مدیریت این آفات و همچنین برآورد خسارت های احتمالی این آفات بر عهده مهندسین کشاورزی گیاه پزشکی است.

رشته مهندسی کشاورزی گیاه پزشکی در مقطع ارشد و دکتری شامل دو گرایش حشره شناسی کشاورزی و بیماری شناسی گیاهی است. دانشجویان و محققان می توانند تا مقطع دکتری در این دو گرایش ادامه تحصیل دهند در حال حاضر دکتری حشره شناسی و دکتری بیماری شناسی بالاترین رده های تحصیلی در این رشته هستند.


بنا به افزایش چشمگیر ارتباطات‌ و انتقال‌ اطلاعات‌ در دهه های اخیر و همچنین پیشرفت صنایع مرتبط با مخابرات ، وجود نیروهای زبده در زمینه‌ عملکرد و نحوه بهره‌برداری و نگهداری‌ ، طراحی‌سیستم و تجزیه‌ و تحلیل‌ در صنعت مخابرات‌ حائز اهمیت می باشد

در انجام پایان نامه مخابرات سیستم عمده فعالیت‌های تحقیقاتی به صورت زیر دسته بندی می شود :

انجام پایان نامه مخابرات سیستم – مخابرات دیجیتال

  • سیستم‌های مخابرات بی‌سیم و سیار
  • تئوری اطلاعات و کدینگ
  • شبکه های مخابرات نوری و سیستم‌های دسترسی چند راهه
  • شبکه مخابرات داده‌ها و مخابرات پهن ‌باند
  • سیستم های ارتباطی و رادار
  • مخابرات نسل پنجم (5G)
  • مشاوره انجام پایان نامه بیومتریال 
    مهندسی پزشکی گرایش بیو متریال، برروی تهیه‌ی مواد گوناگون مصنوعی و طبیعی، طراحی روش‌های ساخت و قالب‌گیری نهایی ماده و در نهایت اصلاح مواد برای کاربرد درون بدن در پزشکی صورت می‌گیرد. توسعه‌ انواع مدلهای وسایل پزشکی نیازمند انتخاب، ساخت و آزمایش مواد است. که انتخاب ماده مناسب جهت کاربرد در بدن در این گرایش مطرح می شود.در موسسه مشاورتز ما از ابتدای کار با شما هستیم: 1- بر اساس موضوع پیشنهادی از سوی شما و یا خود موسسه به شما مقاله مرجع معرفی می کنیم. 2- پس از تایید استاد راهنمای شما، پروپوزال مطابق با مقاله مرجع کامل می گردد. 3- پس از تصویب پروپوزال، گزارش و شبیه سازی پایان نامه شما به صورت گزارش های ماهانه انجام می شود. 4- برای شبیه سازی های شما، فایل ویدیوی آموزشی تهیه می گردد. 5- پس از تایید تمامی کارها تا اینجا توسط شما و استاد راهنما، فایل پاورپوینت ارایه مهیا می گردد. 6- در صورت تمایل، از پایان نامه شما مقالات کنفرانسی و ژورنالی استخراج می شود.
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.