نام کاربري: رمز عبور:

مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی

بازديد : 162 | جمعه 23 فروردین 1398 - 22:04
topwebb
ارسالي ها : 16
عضويت : 2 /9 /1397
مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسیمشاوره آنلاین رایگان


دیگه نیاز نیست برای مشاوره گرفتن از یه روزتون بزنید، برید یک جایی که مشاور خوب هست، توی دود و ترافیک و گرما و سرما توی خیابونها برای پیدا کردن مشاور خوب بگردید، برای ماه ها بعد وقت بگیرید، مرخصی ساعتی بگیرید و ساعتها توی کلنینیک منتظر بمونید و….

منظور از مشاور آنلاین، ارتباط برقرار کردن با مشاور به صورت رایگان است که به سوالات مرتبط با روش های ارتباطی پاسخ می دهد. درواقع ما به سوالاتی پاسخ می دهیم که با تکنیک ها و مهارت های مورد نیاز تان مرتبط است و در زمینه ارتباطات میان فردی و تقویت کردن روش های جذب می باشد.

گروه روانشناسی روان آرام، در هر شرایطی آماده ارائه خدمات آنلاین و  ۲۴ ساعته به صورت چت می باشد . در این ارتباط ها ما به شما منبع ها، کتاب ها و مقالاتی را معرفی خواهیم کرد که با فرا گیری تکنیک های روانشناسی ،مشکل خود را بتوانید خیلی راحت حل کنید. تیم روانشناسی روان آرام یک پل ارتباطی رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید راه حل مناسبی برای برطرف کردن مشکل خود پیدا کنید.

اشخاصی که کتاب ها و مقالات سایت روان آرام را تهیه کنند از پشتیبانی آنلاین مشاوران متخصص تیم روان آرام بهره مند می شوند. در این کتاب ها و مقالات تمرین ها و سولاتی وجود دارد که برای روانشناس روان آرام می فرستید تا بر پیشرفت و فرا گیری شما نظارت کنند.

شما می توانید سولات خودتان را نیز در ارتباط با کتاب و مشکلی که با آن روبرو هستید ارسال کنید.  به این ترتیب در کنار مطالعه کتاب ها، مقالات و تکنیک های مورد نظر ، به سوالات شما نیز پاسخ داده می شود. در نتیجه هر روشی را که خوب متوجه نشدید یا احساس کردید نمی توانید آن را مورد استفاده قرار دهید به شما در رابطه با آن توضیح خواهیم داد و با مثال های مرتبط بیشتر آموزش خواهیم داد.

این خدمات هر روز هفته حتی جمعه نیز در اختیار مراجعه کنندگان عزیز قرار می گیرد. در ادامه در رابطه با مزایاهای مشاوره ازدواج در تلگرام، موارد کاربرد ارتباط آنلاین با مشاور و نحوه مشاوره رایگان سخن خواهیم گفت.

مهم ترین اهداف چت آنلاین در تمام ساعات شبانه روز این است که به مراجعه کنندگانی که قصد ازدواج دارند و می خواهند شخص مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنند کمک می کند.

به همین منظور با مهارت های قبل از ازدواج آشنا خواهید شد و مشاور به شما یاد خواهد داد که چگونه می توانید با از بین بردن نیازهای ضمیر ناخودآگاه خود ، یک رابطه را به یک رابطه پایدار و عاشقانه تبدیل کنید ، این آموزش همراه با کتاب ها و مقالات است. به طور کلی شما با خواندن کتاب ها و مقالات کاربردی می توانید به راحتی مشکل خود را حل و فصل کنید و در کنار آن با یک مشاور نیز در ارتباط باشید و سولات مرتبط خود را به طور آنلاین با او درمیان بگذارید .


ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.