نام کاربري: رمز عبور:

تکنولوژی های جایگزین داربست(کلایمرها)

بازديد : 212 | چهارشنبه 15 اسفند 1397 - 13:43
avaseo
ارسالي ها : 35
عضويت : 17 /10 /1397
تکنولوژی های جایگزین داربست(کلایمرها)
لابرهای مکانیکی و برقی (کلایمرها) مناسب برای کارهای ساختمانی مانند نماکاری، سیمان کاری، نماکاری، تعمیر و نگه داری ساختمان، نماشویی، کارهای صنعتی مانند سایت های پتروشیمی و نیروگاهی و …. بوده و دارای طول عمر زیادی می باشند و حساسیت کاری آنها نیز بسیار پایین است. این نوع بالابر های از سیستم ها مختلف امنیتی بهره برده شده اند که باعث می گردد تا ضریب امنیت کاربران به میزان قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کند. از مهمترین سیستم های امنیتی به کار رفته در این کلایمر ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

سیستم ترمز گریز از مرکز یا پاراشوت، این سیستم ترمز در مواقع شتاب گیری دستگاه برای سقوط وارد عمل شده و از سقوط دستگاه جلوگیری می نماد. این سستم در آسانسورها نیز با نام پاراشوت به عنوان یک سسیتم امنیتی بهره برده شده است. 
سیستم ترمز لنتی با صفحات لنتی. این سیستم دقیقا مانند ترمز لنتی خودروها عمل می نماید و از شتاب گیری و اجاره کلایمر سقوط دستگاه جلوگری کرده و حالت خود ترمزی در دستگاه ایجاد می کند و باعث می گردد که دستگاه در هر ارتفاعی ثابت باقی بماند. 
سیستم افزایش دهنده ضریب اطمینان با افزایش بار. هر چقدر بار دستگاه یا به اصطلاح وزن قفسه کاربران زیادتر گردد، این مکانیزم ها باعث می گردند تا حالت خودترمزی در دستگاه تشدید گردد و وقتی بار بیش از حد مجاز به سیستم اعمال گردد، این مکانیزم باعث می گردد تا دستگاه قفل نماید تا از بروز خطرات مختلف جلوگیریی به عمل آید. 
علاوه برسیستم های امنییتی اشاره شده، سیستم امنیتی مستقلی با نام سیم بکسل امنیتی نیز بر روی این دستگاه ها قرار گرفته است. این سیم بکسل ها کامل مستقل عمل می نمایند و موقعی که هیچ کدام از بخش های مختلف امنیتی اشاره شده، وارد عمل نگردند، این سیستم امنیتی باعث می گردد تا کل مجموعه روی سیم بکسل اطمینان قفل گردد تا از سقوط دستگاه جلوگیری نماید. این سیم بکسل مانند کمربند ایمنی برای مواقع اضطراری عمل می نماید و ضریب اطمینان آنها بسیار بالا بوده و درصد خطای آنها در حد صفر در نظر گرفته می شود.

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش

alireza663
ارسالي ها : 1
عضويت : 3 /12 /1400
1 RE تکنولوژی های جایگزین داربست(کلایمرها)
سه شنبه 03 اسفند 1400 - 21:33

با سلام و احترام
شرکت کرج داربست در زمینه انواع نصب و اجاره داربست در کرج ، داربست پله گرد ، کفراژ و ... فعالیت دارد.جهت مشاهده بیشتر به این لینک مراجعه کنید
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.