نام کاربري: رمز عبور:

برای خرید کلایمر و بالابرنما از فروشندگان و شرکت ها خواهشمند است موارد زیر در نظر گرف

بازديد : 152 | دوشنبه 29 بهمن 1397 - 16:24
avaseo
ارسالي ها : 35
عضويت : 17 /10 /1397
برای خرید کلایمر و بالابرنما از فروشندگان و شرکت ها خواهشمند است موارد زیر در نظر گرف

1- اعتبار و سوابق اجرایی فروشندگان. 
در صنعت کلایمر در حال حاضر فروشندگان و شرکتهای متفاوتی در حال فعالیت می باشند. سوابق اجرایی یک شرکت یا فروشنده، نشان دهنده قدرت اجرایی و کیفیت و رضایت مشتریان آن مجموعه می باشد. لذا سوابق اجرایی و قدرت اجرایی شرکت فروشنده کلایمر به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد. 
2- سطح اجرایی و محصولات ارائه شده . 
قبل از خرید، برند تولید کننده و کشور سازنده به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد. متاسفانه در حال حاضر خیلی از فروشندگان محصولات خود را با برندهای غیر تبلیغ می نمایند که این امر می تواند لطمه سنگینی به مشتریان وارد کند. همه محصولات تولیدی کارخانه های معتبر تولید کننده دارای کد رهگیری و شماره سریال می باشند که صحت آن بایستی استعلام گردد. خرید از محصول کارخانه تولید کننده که دارای استانداردهای بین المللی می باشد، می تواند بسیار مهم باشد زیرا مشتری علاوه بر اعتماد کامل نسبت به خرید خود و خرید با قیمت مناسبتر دریافت خدمات پس از فروش راحتتر و سریعتر خواهد بود. 
3- تضامین شرکت برای ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی برای کلایمرها. 
خدمات پس از فروش و گارانتی در کلایمرها از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا وینچ کلایمرها دارای تعدادی قطعات مصرفی می باشد که نیاز به تعویض در دوره های زمانی مشخص دارد. بسیاری از تولید کنندگان مطرح برای اعتماد مشتریان با شرکت های بیمه قرارداد می بندند و شرکت های بیمه پس از تائید صلاحیت تولید کنندگان، محصولات تولیدی آنها را در دو حالت تضمین می نماید. بیمه تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش، در این حالت کیفیت و خدمات پس از فروش محصولات تولید شده توسط شرکت سازنده توسط بیمه تضمین می گردد. بیمه مسئولیت کاربران استفاده از کلایمر. در این حالت بیمه ، نفرات استفاده کننده از کلایمرها را تحت پوشش قرار می دهد. لذا بررسی این مهم قبل خرید و اجاره کلایمر نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.