نام کاربري: رمز عبور:

فروشگاه دوربین عکاسی + لوازم جانبی

بازديد : 184 | یکشنبه 21 بهمن 1397 - 00:02
topwebb
ارسالي ها : 16
عضويت : 2 /9 /1397
فروشگاه دوربین عکاسی + لوازم جانبی


رینگ لایت
در حال حاضر رینگ لایت ها (نور های حلقه ای) به ابزار مناسب برای نور پردازی برای عکاسی پرتره،مدلینگ و تبلیغاتی تبدیل شده است و بسیار کارآمد می باشد. ویژگی که باعث به وجود آمدن نوری بسیار نرم و یکنواخت می شود قطر بزرگ این رینگ لایت است.این رینگ لایت برای گریم کردن و آرایشگاه ها نیز کاربرد دارد که استفاده از این نور باعث حذف نور های مزاحم می شود و کار را برای این دسته از کاربران راحت تر می کند. ویژگی دیگر این نور یا همان رینگ لایت این است که کچ لایت ها را بسیار نا محسوس کرده است و بسیار زیبا نشان می دهد. کچ لایت نام دیگر انعکاس نوری است که در چشم سوژه به وجود می آید می باشد.

سه پایه ونگارد 263AP
سه پایه ونگارد Alta Plus 263AP یکی از سبک ترین و کار آمد ترین پایه های ونگارد می باشد. همچنین این سه پایه دارای کیف حمل است و به دلیل سبکی به راحتی می توان آن را حمل کرد. وزن این سه پایه حدود 2 کیلو گرم است و میتواند بر روی خود دوربینی را تا وزن 5 کیلوگرم تحمل کند. جنس پایه های سه پایه ونگارد Alta Plus 263AP از آلومینیم، و هد آن از جنس آلیاژ منیزیم است که استحکام بسیار بالایی به این سه پایه بخشیده است.پایه های این محصول قابلیت تنظیم در زوایای 25،50،80 است. یکی از مزیت های مهم این محصول قابلیت استفاده ی آن در زاویه های بسیار کم و فاصله بسیار نزدیک است و کاربر در این شرایط می تواند اقدام به عکاسی کند.


سه پایه ونگارد 264AP
سه پایه ونگارد Alta Pro2 264AP ساخت شرکت ونگارد می باشد که سالهاست در زمینه ی تجهیزات جانبی دوربین ازجمله تولید انواع کیف ها و کوله پستی و انواع مختلف سه پایه با تنوع کاربرد فعالیت می کند و محصولات این شرکت همواره از کیفیت ساخت و طراحی بسیار بالا بهره می برد.این محصول دارای وزنی معادل 2.4 کیلوگرم و بدنه ی آلومینیومی است. هد این سه پایه از نوع پن هد می باشد و تا وزن 5 کیلوگرم را تحمل می کند. کاربرد این پایه بیشتر در عکاسی است بطوریکه بر روی آن تراز هایی قرار گرفته تا بتوان با دقت بالایی عکس برداری کرد.
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.