نام کاربري: رمز عبور:

معرفی سریال علی البدل سیروس مقدم + زمان پخش

بازديد : 513 | یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 - 18:20
star
مدیریت کل سایت
ارسالي ها : 54
عضويت : 7 /3 /1394
تشکر ها : 18
تشکر شده : 6
معرفی سریال علی البدل سیروس مقدم + زمان پخش
سریال پادری جایگزین علی البدل شد.
شبکه کاترین - سیروس مقدم کارگردان تلویزیون در گفتگویی با اشاره به طرح هایی که بعد از ساخت پایتخت ۴ در ذهنش دارد، گفت: مجموعه علی البدل طرحی بود که سال گذشته محسن تنابنده پیشنهاد داد و احمد رفیع زاده نویسنده آن بود که حدود هفت قسمت هم به نگارش درآمد.
این طرح بسیار جذاب است و شکل نویی در سریال سازی تلویزیون دارد و با تیم «پایتخت» به سرپرستی محسن تنابنده در لوکیشن هایی جدیدتر که احتمالا کندلوس خواهد بود تولید می شود. این سریال نیاز به ساخت و ساز زیادی از جمله فضای یک روستا و چندین استخر دارد و کاری پر بازیگر است اما مساله مهم این است که حتما باید در تابستان ساخته شود و یکی از دلایل مهمی که سال گذشته کار را به تعویق انداخت این بود که به فصل سرما نزدیک شدیم.وی با اشاره به بودجه زیادی که برای تولید سریال «علی البدل» لازم است، گفت: شرایط ساخت سریال علی البدل کمی فراتر از یک حامی مالی است چون پروژه سنگینی است و فعلا تلویزیون در شرایط مالی مناسبی قرار ندارد و حتی اگر سریالی مثل پایتخت ۴ حامی مالی نداشت امکان ساخته شدنش وجود نداشت.
وی درباره ساخت دوباره پایتخت و زمان آن اظهار کرد: اساسا پایتخت فضایی عیدانه و بهاری دارد و با جابه جایی، سفر کردن، مهمانی رفتن و شلوغی همراه است و این میان پایتخت مثل باقلوایی می ماند که مردم سر سفره هفت سین خود گذاشته اند. البته در ماه مبارک رمضان هم بازتاب بسیار خوبی داشت و ویژگی های خود را دارد.
داستان سریال
سیروس مقدم با اشاره به داستان این سریال توضیح داد: همان طور که از قصه کار پیداست «علی البدل» داستان آدم هایی است که حضور دارند اما حق رای ندارند و معمولا در نهادها و شوراها این اعضای علی البدل همیشه وجود دارند. وی درباره فضای این اثر و نزدیک شدن آن به سیاست عنوان کرد: «پایتخت» هم کمی به سیاست نزدیک می شد و این کار هم می تواند این نزدیکی را داشته باشد اما بعد اجتماعی کار به مراتب پررنگ تر از حوزه های دیگر است.
بازیگران سریال
محسن تنابنده، مهدی فخیم‌زاده، مهدی هاشمی، احمد مهرانفر، هادی کاظمی، ناهید مسلمی، محمود جعفری، هومن حاجی عبدالهی، حسین محب اهری، سمانه پاکدل، مهسا باقری، هدیه آزاده و فروغ قجایگلی
زمان پخش سریال
سریال علی البدل در ماه مبارک رمضان 95 و از شبکه یک سیما هرشب ساعت 22 پخش خواهد شد.

منبع: مهر، شبکه کاترین
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.