نام کاربري: رمز عبور:

طراحی سایت شرکتی ارزان

بازديد : 294 | پنجشنبه 01 شهریور 1397 - 11:00
sitedesign
ارسالي ها : 1
عضويت : 1 /6 /1397
طراحی سایت شرکتی ارزان


اینترنت به عنوان مکانی است که در آینده نزدیک، جایگزین بازار واقعی می شود. بنابراین هر شرکت و کسب و کاری، نیاز دارد تا کالا و خدمات خود را در فضای مجازی معرفی نماید. در طراحی سایت شرکتی بحث رقابت و مقایسه با رقبا مطرح شده و کوچکترین خطا در این رابطه سبب می شود که از صحنه رقابت دور بمانید.
طراحی سایت شرکتی ارزان تنها به منظور ارائه خدمات و محصولات نمی باشد، بلکه با استفاده از جذب مخاطبان، سبب افزایش رونق کسب و کار شما نیز می گردد. وب سایت به عنوان ویترین شما می باشد و این نکته در طراحی سایت شرکتی اهمیت دارد که چه آیتم هایی را در نظر گرفته و ویترین خود را چگونه نمایش می دهید.
به دلیل اینکه ظاهر زیبا می تواند سبب شود که بازدید کنندگان زمان بیشتری در سایت حضور داشته و همچنین احتمال بازدید مجدد آنها را افزایش می دهد؛ ظاهر سایت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. طراح سایت با تجربه، به سلیقه مخاطبین سایت و بازدید کنندگان بسیار توجه کرده و در واقع طراحی سایت را صرفا با سلیقه خود انجام نمی دهد.
 طراحی سایت ارزان

معمولا تجارت های کوچک که هزینه اولیه زیادی برای طراحی سایت خود اختصاص نمی دهند، به دنبال طراحی سایت ارزان می باشند. اما باید در نظر داشته باشیم که وب سایت یک شرکت ویترین اولیه آن می باشد که هر چه قوی تر و جذاب تر باشد، مشتریان بیشتری را جذب خواهد نمود.
در واقع کنار گذاشتن بودجه جهت طراحی سایت شرکتی به عنوان سرمایه گذاری اولیه جهت ارائه محصولات، فروش و خدمات محسوب می گردد.عوامل موثر در هزینه طراحی سایتطراحی سایت توسط شرکت طراحی سایت با قیمت های متفاوت (از سایت های بسیار ارزان تا گران ترین رقم ها) انجام می شود. این تفاوت قیمت ها ناشی از تفاوت نوع برنامه نویسی و گرافیک، قدرت و سرعت سرور و سفارشی بودن سایت می باشد.
کاهش سرعت و قدرت سرور از عواملی می باشد که سبب کاهش هزینه طراحی سایت می شود. از نظر فنی به میزانی که پهنای باند پایین تر باشد و سرور به صورت اشتراکی استفاده گردد؛ هزینه نگهداری سایت کاهش می یابد. باید به این نکته توجه شود که کاهش قدرت و سرعت سرور بر روی سرعت و ماندگاری سایت تاثیرگذار می باشد.
عامل دیگری که بر روی هزینه طراحی سایت تاثیرگذاراست نوع گرافیک و برنامه نویسی می باشد. برنامه نویسی به صورت استاتیک و طرح ها ساده تر، هزینه طراحی سایت کمتری خواهد داشت.

وب کاربر ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.