نام کاربري: رمز عبور:

آیا نیازمندیها و سایت های آگهی رایگان برای فروش کالا مناسب هستند؟

بازديد : 245 | چهارشنبه 31 مرداد 1397 - 15:48
sangriz
ارسالي ها : 3
عضويت : 26 /9 /1396
تشکر ها : 1
آیا نیازمندیها و سایت های آگهی رایگان برای فروش کالا مناسب هستند؟
نیازمندیها و سایت های درج آگهی رایگان بازاری جدید در کنار بازارهای سنتی هستند که توانستند در چند سال حضور خود در کشورمان با استقبال خوبی روبه رو شوند و بتوانند خدمات خوبی را ارائه کنند. بیایید یک مروری بر روی نحوه کار اینگونه از سایت ها بیاندازیم.
شما برای آغاز خرید و فروش در اینگونه از سایت ها باید ابتدا چند تا عکس از کالای خود تهیه کنید و بعد با مراجعه به سایت مورد نظر همانند سایت سنگریز یا نصب اپلیکیشن آن وارد بخش ثبت آگهی رایگان می شوید و براساس کالای مورد نظر خود مانند فروش خانه وارد دسته بندی مورد نظر میشوید و در ادامه با توجه به موارد خواسته شده فرم را پر کرده و زدن دکمه ثبت یا ارسال آگهی خود را ارسال میکنید و با تایید ناظر آگهی شما نمایش داده میشود.
حالا شما یک کالا برای فروش دارید یا متوانید در جستجو بین آگهی ها کالای مورد نظر خود را پیدا کنید و بخرید. با توجه به موارد اعلام شده پس نیازمندیها اینترنتی و سایت های آگهی رایگان محل خوبی برای خرید و فروش کالای شما میباشد.
اما در این بازار هم همانند خیلی از بازارهای فروش ، افرادی فعالیت میکنند که به دنبال سود حداکثری خود هستند و از عرضه هر کالایی با هر ایراد و نقص فنی به عنوان کالای بی عیب ابایی ندارند و آن را به عنوان کالای بی نقص و سالم به فروش میرسانند یا اگر شما کالایی در اختیار دارید ولی به ارزش واقعی آن واقف نیستید یا برای اینگونه افراد کالای مورد نظر اهمیت است که ممکن است به هر قیمتی به دنبال دست آوردن آن باشد ولی با قیمت نازل که برای این کار آنها روش های خود را دارند.
پس در این سایت ها هم امکان کلاهبرداری و هر اتفاق دیگر است پس سعی کنید در هنگام استفاده از سایت های نیازمندیها اینترنتی همانند بازارهای سنتی تمام دقت خود را به کار ببنید و از اعتماد به حرفها تا زمان اثبات درستی آن پرهیز کنید و موارد امنیتی را رعایت کنید و از تجربیات افرادی که به اشتراک می گذارند تا افراد اشتباهات آنها را تکرار نکنند استفاده کنید و همیشه از یک کارشناس که به آن اعتماد دارید استفاده کنید.
موارد زیادی هست که افراد میتوانند با استفاده از آنها یک کالا را با توجه به نیاز خود بدون دردسر خرید کنند و یا کالای خود را به فروش برسانند پس سعی کنید در هنگام معامله از اعتماد بیجا پرهیز کنید.


امضاي sangriz
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.