نام کاربري: رمز عبور:

با لوازم اضافه(دست دوم خود)چه کار کنیم.

بازديد : 265 | چهارشنبه 16 خرداد 1397 - 23:47
sangriz
ارسالي ها : 3
عضويت : 26 /9 /1396
تشکر ها : 1
با لوازم اضافه(دست دوم خود)چه کار کنیم.
شاید شما هم هنگامیکه در خانه و در حال مرتب کردن خانه هستید،با وسایلی برخورد می کنید که هر دفعه مجبورید آنها را جا به جا کنید،بدون آنکه از آنها استفاده کنید و این مشکل زمانی که محل زندگی شما کوچکتر باشد بیشتر شما را آزار دهد.


حالا این مشکل می تواند در جاهای دیگر هم اتفاق بیفتد مانند پارکینگ خانه شما با وسایلی روبرو میشوید که قبلا از آن استفاده میکردید و حالا دیگر آنها کارآیی گذشته خود را ندارند مانند یک دوچرخه دست دوم برای کودکتان خریدید و دیگر او بزرگ شده و ار آن استفاده نمی کند. و مثال دیگر اینکه شما در محل کارتان یک دستگاه پرینتر چندکاره خریدید و شما دیگر از پرینتر قدیمی خود استفاده نمی کنید.


اینها مثال هایی از مشکلاتی است که ممکن است شما با آن برخورد کنید،پس راه حل چیست؟


ممکن است شما بخواهید به ثبت آگهی رایگان البته نه در آگهی های روزنامه شما باید برای چاپ و توزیع آن هزینه پرداخت کنید و روز بعد با چاپ آگهی افراد براساس فهرست آگهی و جستجو در آن با شما تماس بگیرند تا کالا را دیده و با شما برسر قیمت چانه بزنند.


یکی از راه حل ها این بود که شما به سراغ مغازه هایی می رفتید که در کار فروش لوازم نو و دست دوم هستند و براساس صحبت ها و توافقات شما کالای خود را به آنها واگذار می کردید البته در اینجا خریدار همه چی را در معامله تعیین می کند.


راه حل بعدی این است که شما این وسیله را به دوستان و آشنایان خود می دادید که براساس نیاز آنها استفاده کنند یا نکنند.و یا اینکه افرادیکه با وانت در خیابان ها درحال رفت و آمد هستند و همواره با یک بلندگو به دست نسبت به خرید لوازم اضافه شما ابراز تمایل می کنند،که معامله با آنها خود یک فرآیند سخت دارد.


با این حال در این چند سال که دسترسی افراد به اینترنت راحت تر شده است و افراد میتوانند در هرجا و با استفاده از موبایل و تبلت خود به اینترنت وصل شوند،استفاده از خدمات آنلاین رایج است.یکی از این خدمات استفاده از سایت های نیازمندیها رایگان است.که دارای تعداد زیادی آگهی و بازدید کننده است و شما هم می توانید با چند مرحله ساده نسبت به درج آگهی اقدام کنید.


ابتدا چند تا عکس خوب از محصول خود میگیرید.


بعد یک عنوان خوب برای آگهی خود انتخاب می کنید.


بعد وارد سایت شده و به بخش ثبت آگهی رایگان http://sangriz.ir/ads/register میشوید.


با انتخاب موضوع آگهی و پرکردن اطلاعات خواسته شده،عکس را هم ارسال می کنیم.


حال باید منتظر باشیم که افراد با دیدن آگهی،با ما تماس بگیرند.


این روش نسبت به راه حل های دیگر آسانتر و از لحاظ وقت و زمان به صرفه تر است.


البته این سایت ها امکاناتی از قبیل درج آگهی لینکدار و معرفی کسب و کار و ثبت مشاغل را هم دارند.
امضاي sangriz
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش

dandan
ارسالي ها : 4
عضويت : 4 /4 /1397
تشکر شده : 1
1 RE با لوازم اضافه(دست دوم خود)چه کار کنیم.
دوشنبه 04 تیر 1397 - 11:47

وب کاربر ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.