نام کاربري: رمز عبور:

فصل پرطرفدار اسباب کشی

بازديد : 268 | سه شنبه 14 آذر 1396 - 11:29
saribar
ارسالي ها : 1
عضويت : 14 /9 /1396
فصل پرطرفدار اسباب کشی
یکی از فصل هایی که بیشترین طرفدار و تقاضا را برای اسباب کشی دارد، فصل تابستان است. در این فصل تمام مدارس تعطیل هستند و آب و هوای مناسب هم می تواند دلیل دیگری باشد تا بتوانید با خیال راحت ، به جابه جایی بپردازید و اوج این جابه جایی ها، آخرین ماه تابستان (شهریور) است که مدارس کم کم شروع به باز شدن می کنند و هر چقدر به ماه مهر نزدیکتر می شویم می بینیم ،مردم کمتر اسباب کشی و نقل مکان می کنند.

علت رکود بازار اسباب کشی در مهرماه، آغاز به کار مدارس است .در این زمان بچه ها باید خود را برای درس ها و محیط جدید آماده کنند . بهتر است اسباب کشی را در روزهایی غیر از تعطیلات و اواخر هفته انجام دهید تا در ترافیک این روزها گرفتار نشوید . اسباب کشی جزو سخترین کارها به حساب می آید به طوریکه انگلیسی ها در یکی از ضرب المثل های خود اشاره دارند که هر چند بار اسباب کشی مانند یک حادثه آتش سوزی به انسان ضرر و خسارت وارد می کند.
برای آنکه کمتراز این نقل مکان ها آسیب ببینید ، بهتر است چند راهکار که در زیر به آن اشاره کرده ایم را انجام دهید تا بتوانید از اسباب کشی ، خاطره ای خوب را برایتان رقم بزند و از رفتن به مکان جدید احساس خوشحالی کنید.
• وسیله های خود را دسته بندی کنید
برای آنکه در روز اسباب کشی هیچ وسیله ای آسیب نبیند و از قلم نیفتد ، بهتر است از روزهای قبل شروع به دسته بندی وسایل شکستنی ، وسایل برقی ، وسایل ارزشمند و… کنید . با این کار می توانید همه وسایل را با نظم، بسته بندی کنید تا موقع باز کردن این بسته ها کمترین سردرگمی را داشته باشید.
• وسایلی که باید برای بسته بندی در روز اسباب کشی داشته باشید کدامند؟
شما برای اینکه بتوانید یک اسباب کشی راحت و ایمن را انجام دهید، نیاز به جعبه هایی در ابعاد و سایزهای مختلف دارید همچنین داشتن چسب و مقداری طناب هم بسیار ضروری است.
• اول سلامتی ، بعد کار!
بسیاری از افراد، برای انجام اسباب کشی بدون کمک گرفتن از کسی سعی می کنند این کار را به تنهایی انجام دهند! اما بعد از آنکه به خانه جدید منتقل شدند و کار جابه جایی تمام شد، به علت کمر درد و درد های عضلانی شدید برای مدتی نمی توانند ،حتی فعالیت های روزمره خویش را انجام دهند.
زیرا بلند کردن و جابه جایی وسایل سنگین نیاز به مهارت و شیوه خاصی دارد و تنها نیرومندی شما، برای این جابه جایی به کمکتان نمی آید. پس بهتر است برای انجام اسباب کشی از شرکت های باربری معتبر (سریع بار تهران) کمک بگیرید .
• شرکت های زیادی در کشور وجود دارند که می توانید برای حمل بار و اثاث کشی خود از آنها یاری بگیرید ولی برای آنکه این کار با آرامش و دقت و سرعت هر چه بیشتر انجام شود، پیشنهاد ما به شما تحقیق و بررسی از شبکه های اینترنتی و یا پرس و جو از دوستان و آشنایان خود است تا بتوانید یک شرکت معتبر را انتخاب کنید.• شرکت سریع بار تهران با سال ها تجربه باربری و جابه جایی و با دارا بودن تیمی کارآزموده و حرفه ای می تواند شما را در این کار یاری دهد.این شرکت مجهز به کامیون های بزرگ حمل بار و مسقف (۶متری) است و بارهای شما را با جعبه های چند لایه و فوم و چسب های مخصوصی که دارد به خوبی و با ایمنی بالا بسته بندی می کند اما اگر شما بخواهید بارهای تان را خودتان بسته بندی کنید می توانید جعبه های نو و یا جعبه های دست دوم را برای ایت کار تهیه کنید.
با کمک از شرکت باربری سریع بار تهران می توانید در کمترین زمان ممکن و آسودگی خاطر بارهای خود را از هر جای کشور ایران که هستید به هر مکانی که می خواهید انتقال دهید و همچنین این شرکت برای بارهای ارزشمند شما بیمه هم انجام می دهد تا اگر تحت شرایطی بارهای شما حین انجام جابه جایی دچار آسیب و صدمه شد ، حداقل شما بتوانید خسارت مالی خود را از بیمه دریافت کنید.


امضاي saribar


باربری و اتوبار -http://saribartehran.ir
وب کاربر ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.