نام کاربري: رمز عبور:

وورنک (woorank) چیست ؟ چگونه کار می کند ؟

بازديد : 205 | پنجشنبه 17 فروردین 1396 - 17:15
sitecode
ارسالي ها : 153
عضويت : 10 /11 /1395
وورنک (woorank) چیست ؟ چگونه کار می کند ؟
وورنک (woorank) چیست ؟ چگونه کار می کند ؟
وورنک (woorank) چیست ؟ چگونه کار میکند ؟ وب سایت وورنک در میان سئو کاران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و دو علت کلی برای این حجم از محبوبیت وجود دارد . اولین دلیل این است که امتیاز دهی خوبی دارد یعنی بر اساس پارامتر ها یک عدد در بازه ی 1 تا 100 را برای طراحی سایت شما بیان می کند . علت دیگری که این وب سایت محبوب می باشد رایگان بودن آن در تحلیل چندین سایت می باشد . نا گفته نماند وب سایت وورنک دارای محدودیت هایی نیز می باشد که با پرداخت هزینه ای برای حق اشتراک می توان از آن ها استفاده نمود .
آشانی با کاراکتر های وب سایت woorank :برای شروع وارد وب سایت شده و در کادر موجود آدرس طراحی سایت تان را وارد نمایید تا وب سایت تان از لحاظ سئو مورد بررسی قرار بگیرد . پس از گذشت چند دقیقه با یک شمارش گر دایره ای شکل و 3 آنالیزور مواجه خواهید شد .
  • عدد نمایش داده شده نشانگر درصد نکاتی است که در وب سایت گوگل رعایت شده اند .
  • کاراکتر سبز نشان دهنده ی عناصری می باشد که در طراحی سایت شما رعایت شده اند .
  • کاراکتر زرد نشان دهنده ی نکاتی است که می بایست در وب سایت شما اصلاح شوند .
  • کاراکتر قرمز نشانگر عناصری است که می بایست هر چه زود تر بر طرف شوند زیرا این دسته از خطا ها می توانند در طولانی مدت برای سئو وب سایت تان مضر باشد .
 این وب سایت دارای بخشی با اسم seo می باشد که نمایشگر میزان چگالی کلمات به کار رفته در وب سایت می باشد . اما یکی از مشکلات این وب سایت این است که حروف اضافی را نیز نمایش می دهد در حالی که شرکت گوگل این مساله را حذف نموده است .
بر اساس آخرین دسته بندی های انجام شده در حوزه ی آنالیزور ها ، نرم افزار وورنک یکی از کاربردی ترین  نرم افزار ها در این زمینه می باشد که هم با مراجعه به وب سایت و هم به صورت Extension می توان از آن استفاده نمود . بر اساس گفته های وب سایت webgnomes.org ، سایت وورنک به عنوان یکی از کاربردی ترین و برترین نرم افزار ها در راستای بررسی و آنالیز سئو وب  سایت شناخته شده است .

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.