نام کاربري: رمز عبور:

پیشرفت طراحی سایت در تجارت الکترونیک

بازديد : 234 | پنجشنبه 17 فروردین 1396 - 17:14
sitecode
ارسالي ها : 153
عضويت : 10 /11 /1395
پیشرفت طراحی سایت در تجارت الکترونیک
پیشرفت طراحی سایت در تجارت الکترونیک

پیشرفت طراحی سایت در تجارت الکترونیک : سبک و روش های خاصی در طراحی سایت برای هر سایت تجارت الکترونیک وجود دارد تا در آن زمینه موفق شود. برای اینکه به موفقیت چشمگیری در طراحی سایت برسید باید در موضوع سایت دقت زیادی را به کار بگیرید تا با توجه به موضوع سایت روش مناسبی را پیش بگیرید. در نتیجه باید علم کافی را داشته باسید تا یک طراحی سایت کاربر پسندی را انجام  دهید تا مشتریان خود را جذب کنید. مطالبی را که در ادامه درباره ی آن صحبت می کنیم را با تجربیات خود در این زمینه بدست آورده ایم که در اختیار شما می گذاریم.
 
سایت خود را با پس زمینه ی بزرگ طراحی کنیدروند جدیدی در طراحی سایت های امروزه پیش گرفته شده که عموما برای سایت های تجارت الکترونیک از تصاویر بزرگ و زمینه های  ویدئویی استفاده می شود. این موضوع را می توانید در برخی فروشگاه های اینترتی هم مشاهده کنید.این روش به شما این امکان را می دهد که محصولات و خدمات خود را در معرض دید بیشتر قرار دهید و جلب توجه کند.از این رو یکی از بهترین روشها برای نشان دادن جلوه ی خاص طراحی سایت شما استفاده از پس زمینه بزرگ است.
 
برای انتقال اطلاعات خود به کاربران بیشتر از عکس ها استفاده کنیدبا توجه به زیاد شدن مشغله های کاربران , اصولا برای یافتن کالا و خدمات خود برای کسب اطلاعات درباره ی آنها متن ها را نمی خوانند و بیشتر کار خود را با عکس ها پیش می برند.از این رو بهتر است برای جذب مشتریان خود از عکس هایی جذاب و زیبا که گویای موضوع اصلی باشد استفاده کنید تا مشتریان شما بتوانند زمانی که وارد سایت شما می شوند به راحتی به موارد مورد نیاز خود دست یابند. این شیوه مانند شوی لباس است که با تصویری از لباس خرید خود را انجام می دهند و نوشته ای در دست ندارند که گویای نوع جنس و طراح و دیگر مشخصات لباس باشد.
این مقاله ادامه دارد, اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتر هستید در مقالات بعدی این موضوع را دنبال کنید.
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.