نام کاربري: رمز عبور:

طراحی سایت ریسپانسیو

بازديد : 277 | چهارشنبه 11 اسفند 1395 - 17:20
sitecode
ارسالي ها : 153
عضويت : 10 /11 /1395
طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا در واقع نوعی از طراحی سایت است که به منظور نمایش مناسب تمامی صفحات موجود در طراحی سایت در دستگاه های هوشمند نظیر تبلت ها و تلفن های همراه مورد استفاده قرار می گیرند . یک وب سایت ریسپانسیو متشکل از لایه های انعطاف پذیر می باشد و این انعطاف بر روی تمامی کاراکتر های وب سایت نظیر عکس ها ، متن ها و محتوای سایت  اعمال می گردد .
مزیت های  طراحی سایت ریسپانسیو :در ادامه ی مقاله چندین مورد از مزیت های طراحی سایت واکنش گرا را برای شما در نظر گرفته ایم .
کاهش هزینه ها :در سال های گذشته کسب و کار های بزرگ و قدرتمند مجبور بودند به علت ورود دستگاه های هوشمند جدید به بازار ، برای هر یک از آن ها یک طراحی سایت جداگانه انجام دهند . یعنی برای هر یک از دستگاه های هوشند نیازمند یک طراحی سایت و پرداخت هزینه ای جداگانه می بوده اند . نا گفته نماند در این روش مدیریت محتوا امری دشوار به حساب می آمد اما امروزه با طراحی سایت ریسپانسیو در عین پرداخت هزینه ی طراحی یک وب سایت ، سایت شما با تمامی دستگاه های هوشمند سازگاری خواهد داشت .
پیروزی در بازار رقابت :از آن جایی که این نوع از طراحی سایت ، از مدرن ترین روش ها در حوزه ی طراحی وب می باشد ، می توانید با بهره مندی از ویژگی های  آن از رقبای خود پیشی بگیرید و طراحی سایت تان را حرفه ای  نشان دهید .
افزایش ترافیک سایت :پس از تحقیقات به عمل آمده کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که بالغ بر 40 % از کاربران برای جستجو و گشت و گذار در اینترنت از تلفن های هوشمند استفاده می کنند . از این رو اهمیتطراحی سایت ریسپانسیو مشخص می شود . در واقع به دلیل وجود انعطاف در طراحی سایت واکنش گرا ، دسترسی کاربران به محتوای وب سایت آسان تر خواهد بود و این امر جلب رضایت کاربران را  به همراه خواهد داشت .
تاثیر طراحی سایت ریسپانسیو در سئو سایت :اگر جایگاه وب سایت تان در نتایج موتور های جستجو گر برای شما مهم می باشد این نکته را به خاطر بسپارید که برای موتور های جستجوگر ریسپانسیو بودن یک وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و تاکید زیادی بر تاثیر آن بر سئو وب سایت شده است .


ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.