نام کاربري: رمز عبور:

سه اصل مهم که پیش از شروع طراحی سایت باید بدانید

بازديد : 205 | پنجشنبه 21 بهمن 1395 - 17:02
sitecode
ارسالي ها : 153
عضويت : 10 /11 /1395
سه اصل مهم که پیش از شروع طراحی سایت باید بدانید
سه اصل مهم که پیش از شروع طراحی سایت باید بدانید


3 اصل مهم که پیش از شروع طراحی سایت باید بدانید : اگر قصد دارید برای کسب و کارتان طراحی سایت انجام دهید بهتر است در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با 3 اصل مهم و کاربردی که پیش از شروع پروژه ی طراحی سایت می بایست بدانید ، آشنا خواهیم نمود . 
پیش از آغاز به کار برای ره اندازی یک سایت اینترنتی می بایست راجع به موضوع اصلی سایت تان تفکر کنید . این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا برای طراحی سایت پیش زمینه ای داشته باشید . هم چنین این اطمینان را به شما خواهد داد که بهترین و کاربردی ترین وب  سایت در زمینه ی برطرف ساختن نیاز تان طراحی می شود .


1. هدف تان را مشخص کنید :

اولین اولیت پیش از راه اندازی یک وب سایت مشخص نمودن هدف از طراحی سایت می باشد . برای اینکه به بهترین روش ممکن به اهداف تان دست یابید می بایست بخش گسترده ای از محصولات و خدماتی که قصد دارید ارائه می دهید را بر جسته نمایید و کاربران را برای خرید از وب سایت تان متقاعد سازید .


2. اصل مهم شناخت مخاطبین طراحی سایت :

در بسیاری از موارد ، وب سایت ها پلی ارتباطی برای دست یابی کاربران به اهداف شان می باشند . در این زمینه باید واقع بین باشیم و این موضوع را بپذیریم که یک وب سایت نمی تواند تمامی کاربران را راضی نگاه داشت . سعی کنید تا حد امکان نحوه ی عملکرد و شکل ظاهری سایت تان را متناسب با نیاز ها و خواسته های مشتریان طراحی نمایید .


3. هزینه های طراحی وب سایت :

در دنیای طراحی وب سایت همیشه یک قانون طلایی وجود دارد . این قانون به این صورت است که عملکرد بیشتر مساوی با هزینه ی بیشتر  می باشد . پیش از شروع پروژه ی طراحی وب سایت تان می بایست میزان هزینه ها را بسنجید و نسبت به کارایی و هدف طراحی سایت تان ، امکانات وب سایت تان را مورد بررسی قرار دهید . لازم به ذکر است بدانید هر چه بر روی طراحی وب سایت تان سرمایه گذاری بیشتری  داشته باشید ، درآمد بیشتری نیز خواهید داشت .

ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.